30 Eylül 

Almanca Online Sınavlar

Duyurular

Almanca kursuna katılarak Start A1 Sınavı'ndan başarılı olmak sizin elinizde. Almanya'da Aile Birleşimi için gerekli olan Start A1 Sınavı'na Discover'da hazırlanın.


Bu Yaz Almanca Konuşun. En uygun ücretlerle Almanca Öğrenme fırsatı Discover'da devam ediyor. Yeni dönem Almanca programlarımızın kayıtları başlamıştır. Almanca Kursu Discover demektir.
Tümünü Gör

Kurumsal Referanslarımızdan Bazıları


Diğer Referanslarımız İçin Bizi Arayınız.

Kurumlara Özel Almanca Eğitim Kursları

Kimler İçin Uygundur?
- Kamu Kuruluşları
- Özel Şirketler
- Üniversiteler
- Askeri Kurumlar

21. yüzyılda yapılacak işler fizik güçten çok beyin gücüne bağlı olacak, beyinleri ile üretenler, elleri ile üretenlerin önüne geçeceklerdir. Çok sayıda beceriye sahip, işleri tüm yönleri ile yürütebilen, profesyonel yöneticiler, iş dünyasının standartlarını oluşturacaklardır. Kesin olan bir şey varsa o da şu anda standartlar konusunda yaşanan belirsizliktir.

Dolayısıyla yapacağımız en iyi şey, sürekli öğrenmek ve süre giden değişimlerle başa çıkabilmektir. Bunu ne kadar iyi ve çabuk yapabilirsek bireyler ve kurumlar olarak o kadar sağlıklı, o kadar hazırlıklı oluruz.

Discover Eğitim Merkezi, şirketler için özel olarak hazırlamış olduğu Almanca Kursu ve İş Almancası Kursu eğitim programlarıyla çalışanların yoğun temposuna uygun, çağdaş ve zamanı verimli kullanabilecekleri kurs fırsatı sunuyor.

Yeniçağın Almanca kursları Bakırköy Discover, Global English Bakırköy ve Global English Kadıköy şubeleri ile sizlere Almanca öğretmek için çalışıyoruz. Şirketler için Almanca öğrenmek artık çok daha kolay.

Discover Almanca Kursu olarak şirketlere ve kurumlara sağladığımız avantajlar ve farklılıklar şunlardır;

1. Kurslar isteğe bağlı olarak şirket binasında veya kurumumuzda düzenlenir.
2. Eğitim malzemeleri (slayt, video ve ses kasetleri, öğretmen kitapları vb. kurs merkezimiz tarafından sağlanır.
3. Eğitim isteğe bağlı olarak Türk veya yabancı öğretmenler tarafından verilir.
4. Kurs günleri ve programları karşılıklı görüşmeler sonucunda oluşturulur.
5. Kurs süresince her ay hazırlanan öğrenci başarı ve devam raporu eğitim müdürlüğüne iletilir. Kur bitişlerinde final testleri yapılarak kursiyerlerin başarıları ölçülür.
6. Kursiyerler fazla mesai, hastalık vb. sebeplerle katılmadıkları derslerin telafisini, özel ders öğretmenleri tarafından verilen ücretsiz telafi ve takviye dersleri ile Bakırköy veya Kadıköy adreslerindeki kurs binalarımızda alabileceklerdir.
7. Bakırköy'de yer alan kurs binamızda yabancı öğretmenler tarafından düzenlenen konuşma klüplerine (conversation club) katılarak ders dışı pratik yapma olanağından yararlanabileceklerdir.
8. Her kursiyere, Garanti Belgesi verilerek eğitimleri garanti altına alınacak ve gerekli koşullara uymaları sağlanacaktır.
9. Discover Almanca Aile Birleşimi eğitim hizmeti de sunmaktadır.

0212 660 50 26

Discover İngilizce & Almanca Kursu TOEFL Test Merkezi  II  Bakırköy 1: Ebuzziya Cad. No: 19 Bakırköy / İstanbul Tel.: 0212 660 50 26 Pbx  II  Bakırköy 2: Zeytinlik Mah. Cumhuriyetçi Sok. No: 10 Kat:1-2
Bakırköy / İstanbul Tel.: 0212 570 18 32 (Pbx)  II  Kadıköy: Halitağa Cad. No: 76 Kadıköy / İstanbul Tel.: 0216 414 78 18 Pbx  II  Site Haritası  II  Kullanım Koşulları  II  www.discoverist.com © 2010 Tüm
hakları saklıdır.  II  Site en iyi 1024x768 piksel çözünürlükte ve Internet Explorer'da çalışır.  II  Animasyonlar için Macromedia Flash Player 'ın gereklidir.  II  Web Danışmanlığı: Webimbenim