30 Eylül 

Almanca Online Sınavlar

Tümünü Gör

Duyurular

Almanca kursuna katılarak Start A1 Sınavı'ndan başarılı olmak sizin elinizde. Almanya'da Aile Birleşimi için gerekli olan Start A1 Sınavı'na Discover'da hazırlanın.


Bu Yaz Almanca Konuşun. En uygun ücretlerle Almanca Öğrenme fırsatı Discover'da devam ediyor. Yeni dönem Almanca programlarımızın kayıtları başlamıştır. Almanca Kursu Discover demektir.
Tümünü Gör

Almanca Kurs İptal Koşulları

Aşağıda yazılan maddelerden de anlaşılacağı üzere kursumuzdan memnun kalmazsanız iptal etme şansınız her zaman vardır. Discover Almanca kursları öğrencilerine sadece kayıt esnasında güler yüzlü davranmaz. Kurs başlangıcından burs bitişine kadar eğitimci öğrenci ilişkisi kesintisiz devam eder.

Kurs başlangıç tarihinden önce istediğiniz zaman kursunuzu iptal ettirebilirsiniz. Herhangi bir kesinti veya ek ücret kesinlikle talep edilmez.

- Kursiyer fiilen derslere katılmaya başladığı tarihten itibaren yedi gün içerisinde kurstan ayrılabilir. Bu durumda misafir olarak katıldığı dersler ve telafi dersleri de dahil olmak üzere o güne kadar gördüğü derslerin ücretini ödemek zorundadır. Bu ödeme tamamlandıktan sonra o güne kadar yapmış olduğu peşin ödemelerin artanı ile vadeli ödemelerin senetleri kendisine iade edilir ve sözleşme feshedilir.

- Kursiyer birden fazla kur için kayıtlıyken kurstan ayrılmak isterse, devam etmekte olduğu kurun bitiş tarihinden 2 hafta önce haber vermek şartı ile, sonraki kurlara ait kaydını iptal ettirebilir. Bu durumda devam etmekte olduğu kuru tamamlamak, derslere fiilen devam etmiyorsa bile bu kurun ücretini ödemek zorundadır.

08-02-2007 tarih ve 26434 sayılı resmi gazetede yayınlanan 5580 sayılı Özel Eğitim Kurumları Öğrenci Ücretleri Tespit ve Tahsil Yönetmeliği'nin 12. Maddesi gereğince;

a) Kursiyerlerin il içi / il dışı nakli durumunda bunun yazılı olarak belgelenmesi;
b) Kursiyerin sağlık durumunun derslere devam edemeyecek durumda olduğunun belgelenmesi;
c) Kanunun 15 ve 16. maddesine göre kurumun kapatılması;
d) Kursiyerin ekonomik nedenlerden dolayı okuyamayacağını gösteren resmi belgelerle kurstan ayrılmak istemesi durumlarında ayrılış tarihine kadar aldığı eğitimin bedeli ders saati bazında kendisinden tahsil edilir.

0212 660 50 26

Discover İngilizce & Almanca Kursu TOEFL Test Merkezi  II  Bakırköy 1: Ebuzziya Cad. No: 19 Bakırköy / İstanbul Tel.: 0212 660 50 26 Pbx  II  Bakırköy 2: Zeytinlik Mah. Cumhuriyetçi Sok. No: 10 Kat:1-2
Bakırköy / İstanbul Tel.: 0212 570 18 32 (Pbx)  II  Kadıköy: Halitağa Cad. No: 76 Kadıköy / İstanbul Tel.: 0216 414 78 18 Pbx  II  Site Haritası  II  Kullanım Koşulları  II  www.discoverist.com © 2010 Tüm
hakları saklıdır.  II  Site en iyi 1024x768 piksel çözünürlükte ve Internet Explorer'da çalışır.  II  Animasyonlar için Macromedia Flash Player 'ın gereklidir.  II  Web Danışmanlığı: Webimbenim