30 Eylül 

Almanca Online Sınavlar

Tümünü Gör

Duyurular

Almanca kursuna katılarak Start A1 Sınavı'ndan başarılı olmak sizin elinizde. Almanya'da Aile Birleşimi için gerekli olan Start A1 Sınavı'na Discover'da hazırlanın.


Bu Yaz Almanca Konuşun. En uygun ücretlerle Almanca Öğrenme fırsatı Discover'da devam ediyor. Yeni dönem Almanca programlarımızın kayıtları başlamıştır. Almanca Kursu Discover demektir.
Tümünü Gör

Uluslararası Geçerliliği Olan Almanca Dil Sertifikaları

Almanca bilgi düzeyinizi ispatlamaya yarayan bu sertifikalar farklı seviyelere için üretilmiştir.Bu sertifikalar akademik ve iş hayatınız için çok gerekli olabilir.özellikle Üniversiteler için gereklidir, birçok iş için kesinlikle avantajlıdır. Almanca dil becerinizin ne kadar iyi olduğunu bu belgeler ispatlar.

OSD-Almanca Seviyesi, GD veya Start A1
Başlangıç seviyesindeki adayların, günlük olaylarda iletişim kurabilmeli. Anlama becerileri (okuma ve dinleme) bu sınavda Üretim becerilerinden (yazma ve okuma) daha önemlidir.

Almanca Sertifikası, ZD
Goethe-Zertifikat B1: Zertifikat Deutsch für Jugendliche sınavında başarılı olmakla, Almanca günlük konuşma dilinde sağlam temel bilgilere sahip olduğunu ve günlük yaşamdaki her türlü önemli konuda kendini ifade edebildiğini kanıtlarsın.

Bu sınav, Dillere İlişkin Avrupa Ortak Referans Çerçevesi 'nin altı basamaklı yetkinlik derecelendirmesinin üçüncü basamağına (B1) denk gelmektedir. Bu sertifikalar üniversiteye kabul için gerekli seviyenizi öğrenmenizi sağlar.

ZMP
Goethe Zertifikat C1 (ZMP) eski 08/2007'ye kadar geçerli olan ZMP'den ortaya çıkmıştır, lakin seviyesi ondan biraz daha yüksek olmakla birlikte Alman standart diline iyi derecede hakim oldugunuzu kanıtlamaktadır. Bu seviyeye ortalama 800 ila 1000 arası ders saatinden sonra ulaşıyorsunuz. Söz konusu dil bilgileri size kendinizi birçok konuda sözlü ve yazılı olarak büyük ölçüde dogru ifade edebilmenizi ve aynı şekilde zor metinleri anlamanızı saglamakta.

Goethe Zertifikat C1 (ZMP) dünya çapında gayet tanınmıştır ve birçok işveren tarafından saglam bir genel Alman dil bilgisinin belgesi olarak kabul görmekte. Başarıyla sonuçlanan ZMP için verilen karne, üniversiteye hazırlayan dershanelerde ("Studienkolleg") ve bazı meslek yüksek okullarında ve üniversitelerde dil giriş sınavından muaf tutuyor. Daha ayrıntılı bilgileri seçtiginiz meslek yüksek okulundan veya üniversiteden temin edebilirsiniz.

OSD Mittelstufe, MD
Adayların halledebilecekleri konuların ötesinde günlük olaylar ile başa çıkabilmeli. Sadece dilbilgisi değil aynı zamanda pratik ve kültürler arası bilgisi de beklenmektedir. OSD-Mittelstufe sınav sistemi Avusturya ve birçok Alman üniversitesi tarafından benimsenmiştir ve tatmin edici dil bilgisine ihtiyaç duyar.

0212 660 50 26

Discover İngilizce & Almanca Kursu TOEFL Test Merkezi  II  Bakırköy 1: Ebuzziya Cad. No: 19 Bakırköy / İstanbul Tel.: 0212 660 50 26 Pbx  II  Bakırköy 2: Zeytinlik Mah. Cumhuriyetçi Sok. No: 10 Kat:1-2
Bakırköy / İstanbul Tel.: 0212 570 18 32 (Pbx)  II  Kadıköy: Halitağa Cad. No: 76 Kadıköy / İstanbul Tel.: 0216 414 78 18 Pbx  II  Site Haritası  II  Kullanım Koşulları  II  www.discoverist.com © 2010 Tüm
hakları saklıdır.  II  Site en iyi 1024x768 piksel çözünürlükte ve Internet Explorer'da çalışır.  II  Animasyonlar için Macromedia Flash Player 'ın gereklidir.  II  Web Danışmanlığı: Webimbenim