30 Eylül 

Almanca Online Sınavlar

Tümünü Gör

Duyurular

Almanca kursuna katılarak Start A1 Sınavı'ndan başarılı olmak sizin elinizde. Almanya'da Aile Birleşimi için gerekli olan Start A1 Sınavı'na Discover'da hazırlanın.


Bu Yaz Almanca Konuşun. En uygun ücretlerle Almanca Öğrenme fırsatı Discover'da devam ediyor. Yeni dönem Almanca programlarımızın kayıtları başlamıştır. Almanca Kursu Discover demektir.
Tümünü Gör

Almanca Kursu Öğrenci Görüşleri

1) Almanca öğrenmemiz lazımdı ve pek zamanımız yoktu. Bizim çalışma saatlerimize uygun, hedefimize yönelik, bize özel bir program gerekiyordu. Bir çok kuruma başvurduk ve en nihayetinde Discover English'e düştü yolumuz. Çok profesyonel ve iyi niyetli yaklaşım arayıpta bulamadığımız bir şeydi. Kısa sürede 115 ders saati geçirdik. Bizi bu ortamla tanıştıran başta Tamer Hocamıza, tanıyabileceğimiz en profesyonel ve iyi Almanca öğretmenimiz Kaan Tanırer'e çok minnettarız. Hakkı Abimizin hakkını da unutmamak lazım :) bu aile ortamı ve bununla birlikte profesyonellik için çok teşekkürler..


Erkan&Burçin DUMAN
Anestezist & Psikolog
20.12.2011

2) Şans eseri yazıldığım Discover Almanca kursunda diğer dillere olan hevesimde arttı. Kişilerin birbirlerine karşı sıcak samimi davranışları ve eğitmenlerimizin engin bilgileri sayesinde küçücük sınıflarda büyük başarılar elde etmekteyiz. Çalışma sistemimizi zorlayarak değil de kolaylaştırıp neşeli hale getiren ve bizlere A1 Goethe sertifikasını kazandıran Discover English kursu çalışanlarıyla birlikte eğitmenlerimize teşekkür ederim.


Zehra AYDI
Doktor Asistanı
17.04.2012

3) Discover English'e geldiğimden beri buradaki eğitimin ve arkadaşlığın çok güzel olduğunu gördüm. Aldığım Almanca eğitiminden çok memnun kaldım. Öğretmenlerimizin bilgileriyle çoğu şeyi anlayarak öğreniyorum. Teşekkürler Discover.


Erdem KORKMAZ
Futbolcu
17.04.2012

4) Dil öğrenmek zor ve emek isteyen bir iştir. Bu işi doğru ellerden sağlıklı bir şekilde almak, dili öğrenmek isteyenlerin olmazsa olmazıdır. En azından benim için öyle, sizde benim gibi düşünüyorsanız doğru adresi bulursunuz.


Recep Ali Çolak
Açıköğretim Fakültesi
İşletme bölümü öğrencisi
16.04.2012

5) Temel A1 eğitimi ve Genel Almanca alanında, Sosyal arkadaş çevremde ve hayatımda rahatça kendimi anlatmama ve tanımlamama yardımcı oldu. Okulumda ve yabancı arkadaşlarımda çok büyük fayda gördüm. Discover English'e Almancayı özel ve daha anlaşılır öğrettiği için teşekkür ederim.


Cenan İNELLİOĞLU
Bitkisel Sağlık Danışmanı
17.04.2012

6) Öncelikle böyle bir kurum açtığınız için teşekkür ederim. Buraya Almanca öğrenmeye geldim. Çokta memnun kaldım. Kursun her türlü olanakları var ve kesinlikle sınırlama yok. Buda beni ve arkadaşlarımı çok memnun etti. Benim sınavlarda başarılı olmamda Discover'ın çok büyük katkısı vardır. Bu yüzden bu eğitim dershanesini açan yetkililere çok teşekkür ederim.


Gökhan KEKLİK
Satış Danışmanı

7) Almanca ile ilgili korkularım vardı. Kesinlikle bu dili öğrenemeyeceğimi düşünüyordum. Çünkü Almancayla şimdiye kadar hiç alakam olmadı. Discover'a başladım ve 1 haftada tüm korkularım geçti diyebilirim. Eğitmenlerimizin ve danışmanlarımızın desteği ile Almancayı çok sevdim ve başarılı bir şekilde hazırlanmaya devam ediyorum. Ben burada bu dili iyi bir şekilde öğreneceğime inanıyorum.


Gülcihan YALÇINKAYA
Halkla ilişkiler
17.04.2012

Discover İngilizce & Almanca Kursu TOEFL Test Merkezi  II  Bakırköy 1: Ebuzziya Cad. No: 19 Bakırköy / İstanbul Tel.: 0212 660 50 26 Pbx  II  Bakırköy 2: Zeytinlik Mah. Cumhuriyetçi Sok. No: 10 Kat:1-2
Bakırköy / İstanbul Tel.: 0212 570 18 32 (Pbx)  II  Kadıköy: Halitağa Cad. No: 76 Kadıköy / İstanbul Tel.: 0216 414 78 18 Pbx  II  Site Haritası  II  Kullanım Koşulları  II  www.discoverist.com © 2010 Tüm
hakları saklıdır.  II  Site en iyi 1024x768 piksel çözünürlükte ve Internet Explorer'da çalışır.  II  Animasyonlar için Macromedia Flash Player 'ın gereklidir.  II  Web Danışmanlığı: Webimbenim