Discover'da Daha Güvenilir Yarınlara Ulaşmak İçin Bulabileceğiniz Çok Şey Var!

Garanti Belgesi Verebilen Bir Dil Okulu

Discover'da güleryüzlü ve dinamik öğretmenlerle verilen kaliteli bir eğitimin yanında öğrenci rehberlik ve danışmanlık hizmetinden de yararlanabilirsiniz. Discover İngilizce & Almanca yabancı dil kursu, ülkemizde yabancı dil eğitiminde ilk kez 'GARANTİ BELGESİ' verebilen bir dil okulu olabilmenin gururunu sizlerle paylaşmak istiyor. Artık 'Ben İngilizce öğrenemem', 'Çok denedim ama olmadı' veya 'İngilizceyi gerçekten nerede öğrenebilirim?' soruları aklınıza bile gelmeyecek. Discover başarısı kanıtlanmış bir eğitim sistemi ile geleceğe güvenle bakan kişiler yetiştirmeyi hedeflemektedir.

Her öğrenciye kur başlangıcında verdiğimiz 'Garanti Belgesi' ile yabancı dili en verimli şekilde öğrenebileceğini ve gelecek yaşantılarında bu dili başarıyla kullanabileceklerini garanti ediyoruz. Altı kur bitiren her öğrencimiz, öğrendikleri dili kullanarak başarılı bir şekilde iletişim kurabilmektedirler. Discover eğitim merkezi, altı kurluk bir eğitimden sonra, öğrencilerimizin 'Cambridge Üniversitesi' tarafından yapılan 'First Certificate' sınavında başarılı olacaklarının garantisini vermektedir. Bu sistem ile İngilizce öğrenmek artık hayal değil. Bu hayali gerçekleştirmek için sadece Discover'a gelmeniz yeterli. Discover 2006 yılında "TOEFL EĞİTİM MERKEZİ" yetkisini almıştır. Discover'da her ay 6000'e yakın dünya çapındaki neredeyse tüm üniversitelerin ve kamu kuruluşlarının kabul ettiği TOEFL eğitimi yapılmaktadır. Discover Almanca Kursları yüksek başarı yüzdesiyle yüzlerce kişinin Aile Birleşim için gerekli Start A1 Sınavı'ndan başarılı olmasını sağlamıştır. Başarılarımız sizden aldığımız destekle devam etmektedir.

Discover'ın sunduğu ayrıcalıklı bir ortamda eğlenerek İngilizce öğrenmenin heyecanını yaşamak için sizi bekliyoruz.

Hayallerinizi ertelemeyin!

Hakkımızda

1998 yılında açılan Discover kısa sürede sunduğu kaliteli eğitimiyle Bakırköy'de en çok talep edilen yabancı dil kursu haline geldi. Discover işini severek yapan, öğrenci ile yakın diyaloglar kuran, her konuda yardıma hazır, güler yüzlü ve dinamik kadrosuyla, kurulduğundan bu yana ona duyulan güveni sarsmadı. Bu güvenin sonucu olarak bazen hiç istemediğimiz halde bazı kayıtları tüm sınıflarımız dolduğundan geri çevirmek zorunda kaldık.Bu güven ile artan talep bize her şeyin daha güzelini yapıp yeni projeler üretmemizde yardımcı oldu. Ürettiğimiz her yeni projeye katılan öğrencilerimiz Discover'da yabancı dil öğrenmenin ayrıcalığını yaşamaktadır.

Discover'ın sıcak ve eğlenceli ortamında yabancı dil öğrenen kişiler girdikleri iş ortamlarında kendilerini daha güvende hissetmekte ve yeni işler başarmanın heyecanını yaşamaktadırlar.

Tümü pedagojik formasyon sertifikasına sahip deneyimli ve nitelikli öğretmen kadrosu ve yöneticileri ile Discover'da güvenilir bir eğitim alacaksınız.

Tüm öğretmenlerimiz AR-GE bölümü tarafından düzenlenen seminerler ile mesleki bilgilerini yenileme ve yabancı dil eğitimi alanındaki yenilikleri takip etme fırsatını bulurlar. Discover eğitim sistemi öğrencilerimizi hem görsel hem de işitsel yönden destekleyerek fonksiyonel ve iletişimsel bir yabancı dil öğretmeyi hedefler. Eğitim, yardımcı materyaller ile desteklenerek dersler zevkli ve eğlenceli bir şekilde yapılır.

Discover'da önce öğrenmeyi öğrenecek ve sonra bir yabancı dili konuşma zevkini yaşayacaksınız. Sıcak bir ortamda her an öğretmeninizin desteği ile kendinizi geliştirme fırsatı bulacaksınız.
Discover İngilizce & Almanca Kursu TOEFL Eğitim Merkezi  II  Bakırköy 1: Ebuzziya Cad. No: 19 Bakırköy / İstanbul Tel.: 0212 660 50 26 Pbx  II  Bakırköy 2: Zeytinlik Mah. Cumhuriyetçi Sok. No: 10 Kat:1-2
Bakırköy / İstanbul Tel.: 0212 570 18 32 (Pbx)  II  Kadıköy: Halitağa Cad. No: 76 Kadıköy / İstanbul Tel.: 0216 414 78 18 Pbx  II  Site Haritası  II  Kullanım Koşulları  II  www.discoverist.com © 2010 Tüm
hakları saklıdır.  II  Site en iyi 1024x768 piksel çözünürlükte ve Internet Explorer'da çalışır.  II  Animasyonlar için Macromedia Flash Player 'ın gereklidir.  II  Web Danışmanlığı: Webimbenim