30 Eylül
Binlerce Yeni Kelime Öğreneceksiniz.

İngilizce Online Sınavlar

Duyurular

Bu İlkbahar İngilizce Konuşun. En uygun ücretlerle İngilizce öğrenme fırsatı Discover'da devam ediyor. Yeni dönem İngilizce programlarımızın kayıtları başlamıştır. İngilizce Kursu Discover demektir.

Tümünü Gör

İngilizce Advanced Seviyesi

New Headway Advanced Student's BookGüvenli konuşma yeteneği, uluslar arası iş dünyasında çok önemlidir. İş toplantılarının kendine özgü dili, öğrencilerin yeteneklerini bu alanda geliştirmelerini zorunlu kılmaktadır. Bu program iş ilişkilerinde kullanılan fonksiyonel İngilizce'yi öğreterek kişinin iş yaşamında daha başarılı ve lider konuma gelmesini amaçlamaktadır.

ÖÖğrencilere topluluk içinde kendilerini dinletmeyi sağlayacak becerilerin kazandırılmasına ağırlık verilen bu kurda, mektup yazma, telefonla konuşma, toplantı dili, rapor sunuşları gibi konular işlenmektedir. Bu programlarda ayrıca film izleme saatleri ile öğrencilerin yabancı dilde izledikleri filmlerle ilgili tartışmalara katılıp fikir alışverişinde bulunmaları sağlanmaktadır.

İleri düzey İngilizce bilgisi ile yapılan tartışmalara katılarak hem kendinizi geliştirme fırsatı bulacak hem de kendinize olan güvenin artmasını sağlayacaksınız.

Discover'da ileri düzeyde İngilizce dersleri yabancı öğretmen ile birlikte daha çok, sınıfın istekleri doğrultusunda seçilecek bir kitap ile yapılmaktadır.

Bu sınıflarda yapılan pratik çalışmalar ile öğrenciler öğrendikleri yabancı dili daha güvenli bir şekilde kullanmaktadırlar.

Güvenli yarınlar için sizi Discover'a bekliyoruz !

İngilizce Kursu Fiyat Listesine Ulaşmak İçin Tıklayınız

0212 660 50 26

Discover İngilizce & Almanca Kursu TOEFL Test Merkezi  II  Bakırköy 1: Ebuzziya Cad. No: 19 Bakırköy / İstanbul Tel.: 0212 660 50 26 Pbx  II  Bakırköy 2: Zeytinlik Mah. Cumhuriyetçi Sok. No: 10 Kat:1-2
Bakırköy / İstanbul Tel.: 0212 570 18 32 (Pbx)  II  Kadıköy: Halitağa Cad. No: 76 Kadıköy / İstanbul Tel.: 0216 414 78 18 Pbx  II  Site Haritası  II  Kullanım Koşulları  II  www.discoverist.com © 2010 Tüm
hakları saklıdır.  II  Site en iyi 1024x768 piksel çözünürlükte ve Internet Explorer'da çalışır.  II  Animasyonlar için Macromedia Flash Player 'ın gereklidir.  II  Web Danışmanlığı: Webimbenim