31 Ağustos 

İngilizce Online Sınavlar

Duyurular

Bu İlkbahar İngilizce Konuşun. En uygun ücretlerle İngilizce öğrenme fırsatı Discover'da devam ediyor. Yeni dönem İngilizce programlarımızın kayıtları başlamıştır. İngilizce Kursu Discover demektir.

Tümünü Gör

Kurumsal Referanslarımızdan Bazıları


Diğer Referanslarımız İçin Bizi Arayınız. Discover Education Group Resmi TOEFL Sınav Merkezidir ve Gloal English'in Executive Temsilcisidir.

Kurumlara Özel İngilizce Eğitim Kursları

Kimler İçin Uygundur?
- Kamu Kuruluşları
- Özel Şirketler
- Üniversiteler
- Askeri Kurumlar

21. yüzyılda yapılacak işler fizik güçten çok beyin gücüne bağlı olacak, beyinleri ile üretenler, elleri ile üretenlerin önüne geçeceklerdir. Çok sayıda beceriye sahip, işleri tüm yönleri ile yürütebilen, profesyonel yöneticiler, iş dünyasının standartlarını oluşturacaklardır. Kesin olan bir şey varsa o da şu anda standartlar konusunda yaşanan belirsizliktir.

Dolayısıyla yapacağımız en iyi şey, sürekli öğrenmek ve süre giden değişimlerle başa çıkabilmektir. Bunu ne kadar iyi ve çabuk yapabilirsek bireyler ve kurumlar olarak o kadar sağlıklı, o kadar hazırlıklı oluruz.

Discover Eğitim Merkezi, şirketler için özel olarak hazırlamış olduğu İngilizce Kursu ve İş İngilizcesi Kursu eğitim programlarıyla çalışanların yoğun temposuna uygun, çağdaş ve zamanı verimli kullanabilecekleri kurs fırsatı sunuyor.

Discover İngilizce Kursu ve kardeş kuruluşu Global English tarafından düzenlenecek Karma İngilizce (Online İngilizce kursu ve öğretmen destekli) kursları şirketiniz için çağın modern eğitim sistemi olabilir. Personeliniz dilediği gün ve saatlerde dilediği kadar zaman ayırarak bilgisayarın olduğu her yerde İngilizce kursuna katılabilir. Haftalık olarak belirlenen gün ve saatlerde ise Öğretmen eşliğinde kurs alarak öğrendikleri kontrol edilir ve eksikler giderilir. Online İngilizce Kursu ve Sınıf içi eğitimlerimiz hakkında sizlere daha detaylı bilgi sağlamaktan memnuniyet duyarız.

Dünyanın 1 Numaralı Online İngilizce Kursu (Dünya üzerinde 1 milyon'dan fazla kullanıcı) sistemi Discover'la birlikte size yeni bir çağı yaşatacak. Yeniçağın İngilizce kursları Bakırköy Discover, Global English Bakırköy ve Global English Kadıköy şubeleri ile sizlere İngilizce öğretmek için çalışıyoruz. Şirketler için İngilizce öğrenmek artık çok daha kolay.

Discover İngilizce Kursu olarak şirketlere ve kurumlara sağladığımız avantajlar ve farklılıklar şunlardır;

1. Kurslar isteğe bağlı olarak şirket binasında veya kurumumuzda düzenlenir.
2. Eğitim malzemeleri (slayt, video ve ses kasetleri, öğretmen kitapları vb. kurs merkezimiz tarafından sağlanır.
3. Eğitim isteğe bağlı olarak Türk veya yabancı öğretmenler tarafından verilir.
4. Kurs günleri ve programları karşılıklı görüşmeler sonucunda oluşturulur.
5. Kurs süresince her ay hazırlanan öğrenci başarı ve devam raporu eğitim müdürlüğüne iletilir. Kur bitişlerinde final testleri yapılarak kursiyerlerin başarıları ölçülür.
6. Kursiyerler fazla mesai, hastalık vb. sebeplerle katılmadıkları derslerin telafisini, özel ders öğretmenleri tarafından verilen ücretsiz telafi ve takviye dersleri ile Bakırköy veya Kadıköy adreslerindeki kurs binalarımızda alabileceklerdir.
7. Bakırköy'de yer alan kurs binamızda yabancı öğretmenler tarafından düzenlenen konuşma klüplerine (conversation club) katılarak ders dışı pratik yapma olanağından yararlanabileceklerdir.
8. Her kursiyere, Garanti Belgesi verilerek eğitimleri garanti altına alınacak ve gerekli koşullara uymaları sağlanacaktır.

0212 660 50 26

Discover İngilizce & Almanca Kursu TOEFL Test Merkezi  II  Bakırköy 1: Ebuzziya Cad. No: 19 Bakırköy / İstanbul Tel.: 0212 660 50 26 Pbx  II  Bakırköy 2: Zeytinlik Mah. Cumhuriyetçi Sok. No: 10 Kat:1-2
Bakırköy / İstanbul Tel.: 0212 570 18 32 (Pbx)  II  Kadıköy: Halitağa Cad. No: 76 Kadıköy / İstanbul Tel.: 0216 414 78 18 Pbx  II  Site Haritası  II  Kullanım Koşulları  II  www.discoverist.com © 2010 Tüm
hakları saklıdır.  II  Site en iyi 1024x768 piksel çözünürlükte ve Internet Explorer'da çalışır.  II  Animasyonlar için Macromedia Flash Player 'ın gereklidir.  II  Web Danışmanlığı: Webimbenim