30 Eylül 

İngilizce Online Sınavlar

Duyurular

Bu İlkbahar İngilizce Konuşun. En uygun ücretlerle İngilizce öğrenme fırsatı Discover'da devam ediyor. Yeni dönem İngilizce programlarımızın kayıtları başlamıştır. İngilizce Kursu Discover demektir.

Tümünü Gör

Lise Öğrencilerine İngilizce Kursu

Klasik eğitim sistemimizde İngilizce öğrenimi çok fazla önemsenmemektedir. Türkiye'de özellikle vasıfsız öğrenci yetiştiren genel liselerin çok fazla olmasından dolayı mezun olan öğrencilerimizin düzeyi başlangıç seviyesinden daha yukarı olamamaktadır. Gelişen Türkiye ekonomisi ve Avrupa birliği hedefleri çerçevesinde dil bilmeyen kişilerin iş bulması ve kariyer yapması zorlaşmaktadır. Lise öğrencileri üniversite kazanma amacıyla bütün enerjilerini ÖSS sınavına kanalize ederek dil öğrenme sürecini ertelemektedirler.

Aile ve öğrenciler dil öğreniminin erken yaşlarda çok daha fazla verimli olduğunu bilmelidirler. Lise öğrencisi genç yaşta alacağı İngilizce kursu sayesinde Üniversitede hazırlık okumayacak ve 1 yıl (1 yıl hazırlık okulu ortalama 15,000 TL'dir) kazanacaktır. İngilizce kursu sadece eğitim için yatırım değil gençliğe ilk adımlarını atan öğrenci için dünya ile sosyalleşme anahtarıdır. Sosyalleşen ve yabancı bir dili akıcı konuşabilen bireyler sosyal ilişkilerinde de daha başarılı olamaktadırlar.

Discover'da İngilizce kurs görmek isteyen lise öğrencileri için çok özel programlar düzenleriz. Genç yaş grupları oluşturarak, bu grupların kaynaşmasını ve birlikte dil öğrenme keyfini yaşamalarını sağlarız.

Lise öğrencileri algı seviyesi yüksek ve öğrenme motivasyonu dağınık öğrenci profiline girerler. Bu öğrencilere standart ilgi haricinde,motive edici ek aktivitelerle dil yeteneği kazandırılır. Lise öğrencisinin sevdiği konular ve güncel materyaller ile gençliğe hitap eden özel kurs kitapları kullanılarak dersler keyifli bir şekilde işlenir.

Lise öğrencilerine İngilizce kursu düzenlerken amacımız genç arkadaşlarımızın hayat boyu her alanda ihtiyaç duyacakları bilgi ve birikimi onların dünyasına uygun bir şekilde sunmaktır. Eğitim boyunca dilin dört yeteneği, okuma, konuşma, yazma, dinleme bölümleri ideal bir seviyeye ulaşacaktır.

0212 660 50 26

Discover İngilizce & Almanca Kursu TOEFL Test Merkezi  II  Bakırköy 1: Ebuzziya Cad. No: 19 Bakırköy / İstanbul Tel.: 0212 660 50 26 Pbx  II  Bakırköy 2: Zeytinlik Mah. Cumhuriyetçi Sok. No: 10 Kat:1-2
Bakırköy / İstanbul Tel.: 0212 570 18 32 (Pbx)  II  Kadıköy: Halitağa Cad. No: 76 Kadıköy / İstanbul Tel.: 0216 414 78 18 Pbx  II  Site Haritası  II  Kullanım Koşulları  II  www.discoverist.com © 2010 Tüm
hakları saklıdır.  II  Site en iyi 1024x768 piksel çözünürlükte ve Internet Explorer'da çalışır.  II  Animasyonlar için Macromedia Flash Player 'ın gereklidir.  II  Web Danışmanlığı: Webimbenim