30 Eylül 

İngilizce Online Sınavlar

Duyurular

Bu İlkbahar İngilizce Konuşun. En uygun ücretlerle İngilizce öğrenme fırsatı Discover'da devam ediyor. Yeni dönem İngilizce programlarımızın kayıtları başlamıştır. İngilizce Kursu Discover demektir.

Tümünü Gör

İngilizce-Premium Eğitim Grupları

Kimler İçin Uygundur?

Aynı Kurumda Çalışan Mesai Arkadaşları:
Örnek: THY'nın her bölümünde farklı zaman dilimlerinde çalışılmaktadır. Aynı zaman diliminde çalışan mesai arkadaşları bir araya gelebilir ve kendilerine uygun saatlerde eğitim talep edebilirler. Bu eğitimler aylık çalışma programlarına göre her ay tekrar güncellenebilir.

Üniversitelerde Okuyan Öğrenci Grupları:
Örnek: Üniversitede hazırlık ta okuyan ve hafta sonu kursa gelmek istemeyen öğrenciler okul çıkışında kendileri için hazırlanan kursa katılır veya sadece cumartesi günleri kurs talep edebilirler.

Hemşireler, emniyet mensupları, havalimanı çalışanları, öğrenciler, banka çalışanları Discover'da kendi eğitimlerinin planlayıcısı olurlar ve talepleri doğrultusunda İngilizce Kursu alırlar. Tabi ki çok uygun ücretlerle. Kurs ücretleri tek başınıza alacağınız özel bir dersten çok daha ucuza gelir.

- Eğitim alacağınız arkadaş grubunuzu oluşturun.
- Eğitim alabileceğiniz kurs saatlerini belirleyin.
- Ulaşmak istediğiniz hedefi belirleyin.
- Gerisini biz halledelim.

Sizin için en uygun Türk veya Yabancı öğretmenlerle sınıf içi eğitim ve Online eğitimin dünya lideri Global English ile karma eğitim seçenekleri sunabiliriz.
Kendinize yatırım yapın ve arkadaşlarınızla eğlenin.

0212 660 50 26

Discover İngilizce & Almanca Kursu TOEFL Test Merkezi  II  Bakırköy 1: Ebuzziya Cad. No: 19 Bakırköy / İstanbul Tel.: 0212 660 50 26 Pbx  II  Bakırköy 2: Zeytinlik Mah. Cumhuriyetçi Sok. No: 10 Kat:1-2
Bakırköy / İstanbul Tel.: 0212 570 18 32 (Pbx)  II  Kadıköy: Halitağa Cad. No: 76 Kadıköy / İstanbul Tel.: 0216 414 78 18 Pbx  II  Site Haritası  II  Kullanım Koşulları  II  www.discoverist.com © 2010 Tüm
hakları saklıdır.  II  Site en iyi 1024x768 piksel çözünürlükte ve Internet Explorer'da çalışır.  II  Animasyonlar için Macromedia Flash Player 'ın gereklidir.  II  Web Danışmanlığı: Webimbenim