31 Ağustos 

İngilizce Online Sınavlar

Duyurular

Bu İlkbahar İngilizce Konuşun. En uygun ücretlerle İngilizce öğrenme fırsatı Discover'da devam ediyor. Yeni dönem İngilizce programlarımızın kayıtları başlamıştır. İngilizce Kursu Discover demektir.

7-14 yaş arası Junior English programımız 2 Ağustos'ta başlıyor. %10 indirimli kayıt fırsatını kaçırmayın.
Tümünü Gör

İngilizce-Konuşma (Speaking Fluency) Kursu

Günümüzde yabancı dil bilmemek neredeyse ayıp sayılıyor. İş dünyasında artık bir değil, birkaç yabancı dile sahip elemanlar tercih edilirken, gelişen teknoloji de insanları yabancı dil öğrenmeye zorluyor. Örneğin İnternette sörf yaparken yabancı dil özellikle de İngilizce bilenler dünya ile klavyeleri aracılığıyla iletişim kurabiliyorlar.

İngilizce bilgisi olan kişi sayısı her geçen gün artmaktadır. Fakat ingilizce bilgisi olan kişilerin en büyük sıkıntısı pratik yapamamak ve ingilizceyi konuşabilecekleri dinleyebilecekleri bir ortamın olmamasıdır.

Discover Education Group bu sıkıntıları göz önünde bulundurarak sadece konuşmaya yönelik programlar düzenlemektedir. Dersler sınıf ortamı dışında yabancı hocalarla birebir veya gruplar halinde düzenlenir. Bu eğitimin amacı ingilizce bilgisi yeterli seviyede olan kişileri konuşturmak ve bilgilerini tazelemektir.

Discover Konuşma kurslarına katılan öğrenciler çok kısa sürede İngilizce pratiklerini geliştirecek ve İngilizce anlaşabilecek düzeye geleceklerdir. Conversation Club olarak düzenlenen ücretsiz konuşma kurslarından Discover öğrencileri ücretsiz faydalanabilir.

0212 660 50 26

Discover İngilizce & Almanca Kursu TOEFL Test Merkezi  II  Bakırköy 1: Ebuzziya Cad. No: 19 Bakırköy / İstanbul Tel.: 0212 660 50 26 Pbx  II  Bakırköy 2: Zeytinlik Mah. Cumhuriyetçi Sok. No: 10 Kat:1-2
Bakırköy / İstanbul Tel.: 0212 570 18 32 (Pbx)  II  Kadıköy: Halitağa Cad. No: 76 Kadıköy / İstanbul Tel.: 0216 414 78 18 Pbx  II  Site Haritası  II  Kullanım Koşulları  II  www.discoverist.com © 2010 Tüm
hakları saklıdır.  II  Site en iyi 1024x768 piksel çözünürlükte ve Internet Explorer'da çalışır.  II  Animasyonlar için Macromedia Flash Player 'ın gereklidir.  II  Web Danışmanlığı: Webimbenim