30 Eylül 

İngilizce Online Sınavlar

Duyurular

Bu İlkbahar İngilizce Konuşun. En uygun ücretlerle İngilizce öğrenme fırsatı Discover'da devam ediyor. Yeni dönem İngilizce programlarımızın kayıtları başlamıştır. İngilizce Kursu Discover demektir.

Tümünü Gör

İngilizce-Üniversite Öğrencilerine Özel Kurs

Eğitim hayatının en zorlu ve en keyifli kısmı üniversite eğitimi ile başlar. Kazanmak için yıllarımızı uğruna feda ettiğimiz üniversite eğitimlerimizin sonunda anlarız ki İngilizce olmadan Üniversite diploması yetersiz kalıyor.

Üniversite eğitimine başlayan ve İngilizce bilgisi zayıf öğrencilerin zaman kaybetmeden 1.sınıftan itibaren İngilizce kursuna başlamaları önerilir. Üniversite öğrencilerinin eğitim yükü her bölümde farklılık gösterse de genellikle 3. ve 4. Sınıflar en zor yıllar olacaktır. Staj, part time çalışma,vize ve finaller derken son yıllar zamansızlık probleminin had safhaya çıktığı dönemler olacaktır.

Üniversite öğrencileri için biraz İngilizce biliyor olmak yeterli olmayacaktır. Üniversite öğrencisi İngilizce bilgisini Toefl sınavından en az 80 skor alacak düzeye ulaştırmalıdır. Aksi takdirde İngilizce bilgisi akademi ve iş çevrelerinde yetersiz bulunacaktır. Discover 2006 yılından itibaren Toefl Test merkezi olarak TOEFL iBT sınavlarını icra etmektedir.

İkinci dil olarak tercih edilen İngilizce veya Almanca Kursu eğitimlerimizde öğrenci odaklı bir yaklaşım içeren Communicative Method kullanılır. Öğrencilerin dili asıl amacı için, yani iletişim kurabilmesi için yabancı dil öğrenmesi hedeflenir.

Üniversite öğrencileri dilerlerse bireysel olarak başvurarak mevcut sınıflarımızda yabancı dil kursu alabilirler. Kendi gruplarını oluşturabilecek öğrenciler ise kendileri için özel bir sınıf eğitimi talep edebilirler.(minimum 8 kişi olursa özel bir sınıf açılabilir.)Öğrencilerimiz hafta içi veya hafta sonu geniş bir saat çerçevesinde İngilizce ve Almanca kurslarına katılabilirler. Yabancı dil kursu üniversite öğrencilerinin kendilerine yapacakları en iyi yatırım olacaktır.

Discover Üniversite öğrencilerine çok özel şartlarla ve eğitimlerinden arta kalan değerli zamanlarını en verimli şekilde kullanacakları özel programlar düzenler. Üniversite öğrencileri için sürekli en iyi fiyat politikası belirlenir. Üniversite öğrencisinin imkânları çerçevesinde sunulan cazip ücretler kursumuzun her zaman üniversite öğrencileri tarafından yoğun kabul görmesini sağlamıştır.

0212 660 50 26

Discover İngilizce & Almanca Kursu TOEFL Test Merkezi  II  Bakırköy 1: Ebuzziya Cad. No: 19 Bakırköy / İstanbul Tel.: 0212 660 50 26 Pbx  II  Bakırköy 2: Zeytinlik Mah. Cumhuriyetçi Sok. No: 10 Kat:1-2
Bakırköy / İstanbul Tel.: 0212 570 18 32 (Pbx)  II  Kadıköy: Halitağa Cad. No: 76 Kadıköy / İstanbul Tel.: 0216 414 78 18 Pbx  II  Site Haritası  II  Kullanım Koşulları  II  www.discoverist.com © 2010 Tüm
hakları saklıdır.  II  Site en iyi 1024x768 piksel çözünürlükte ve Internet Explorer'da çalışır.  II  Animasyonlar için Macromedia Flash Player 'ın gereklidir.  II  Web Danışmanlığı: Webimbenim