Çocuklar İçin İngilizce Dil Okulu Güz Dönemi Kayıtlarımız Başlamıştır. 31 Ağustos tarihine kadar indirimli kayıt fırsatı.
Çocuğunuz Kolejde Okuyanlardan Daha İyi İngilizce
Öğrensin İstemez Misiniz?

NEDEN DISCOVER JUNIOR ENGLISH?

Neden bu programı tercih etmelisiniz?
 Çocuğunuza İngilizce öğretmek için geç kalmayın. 14 yaşından sonra dil öğrenimi zorlaşmakta ve daha fazla çaba istemektedir.
 2 Ay içinde çocuğunuzdaki değişimi görecek, 1 yıl sonunda çocuğunuzun İngilizce konuştuğuna inanamayacaksınız.
 Discover sayesinde çocuğunuzda bu yaşlarda mevcut olan doğal konuşma yeteneğinin hızla geliştiğini göreceksiniz.
 İngilizce öğrenimine erken yaşta başlayan çocuklar İngilizceyi doğal bir şekilde eğlenerek öğreneceklerinden, özgüvenleri artacak ve takip eden süreçte diğer derslerinde de başarılı olacaklardır.
 Lisede veya Üniversitede, çocuğunuzun hazırlık okuması için zaman veya bütçe ayırmanıza gerek kalmayacak.
 Erken yaşta eğitime başlamak, çocukların dile hâkimiyetini arttıracak ve bir yetişkinden daha kısa sürede ve daha iyi İngilizce öğrenecektir.
 Çocuklarınızla ilgili alacağınız aylık raporlar ile çocuklarınızın İngilizce gelişimini rahatlıkla gözlemleyebileceksiniz.
 Konuşma, Okuma, Yazma ve Dinleme yeteneklerini geliştirecek özel aktiviteler ile çocuklarınız kendinden emin olarak konuşacaklar.
 Discover'da İngilizce öğrenmek çocuklarınız için bir eğitimden fazlası, sosyalleşmenin anahtarı olacaktır.
 Çocuğunuz İngilizce öğrendikçe ve farklı kültürlerden arkadaşlar edindikçe, her türlü eğitime farklı bir şekilde bakacak, ömür boyu başarılı bir öğrenme çizgisi yakalayacaktır.
 Discover'ın 10 yıllık tecrübesi ile düzenleyeceği kurslar çocuklarınıza verebileceğiniz en güzel armağan olacaktır. Sıkılmadan eğlenerek İngilizce öğrenmenin keyfini yaşayacaklar.
 Çocuklara İngilizce kursu programlarımıza tüm İlköğretim çağındaki İngilizce öğrenmek isteyen çocuklar katılabilir.

Çocuğunuzun geleceğini değiştirmek sizin elinizde!

İngilizce Online Sınavlar

Duyurular

18 Haziran'da Cambridge Young learners sınavlarına giren öğrencilerimizin sertifikaları gelmiştir.

26-27 KASIM tarihlerinde yeni sınıflarımız açılacaktır.

Sadece çocuklara özel İngilizce dil okulu sadece çocuklarınıza özel kurs binası Türkiye'de ilk ve tek.

Tümünü Gör

Çocuklar İçin İngilizce Kursu Eğitim Sistemimiz

31 Ağustos Tarihine Kadar İndirimli Kayıt Fırsatlarından Yararlanın
ÇOCUĞUNUZ İÇİN İNGİLİZCE DİL OKULU KAYITLARIMIZ DEVAM ETMEKTEDİR.

Yarınlara daha güvenli ve nitelikli gençler yetiştirebilmek amacıyla İngilizce Eğitim veren Discover Junior, çocuklarımızın 7 yaşından itibaren katılabileceği çocuklar için İngilizce kursu programları sunuyor. Uzman Türk ve Yabancı öğretmenler eşliğinde projeksiyon, bilgisayar, CD/DVD gibi modern araçlarla donatılmış en fazla 14 kişiden oluşan sınıflarımızda İngilizce, yarının büyükleri için ders değil, ikinci dilleri olacaktır.

Junior English programı çocuklara temel konuşma yeteneğini şarkılar, oyunlar, drama, hikâyeler, çocukların ilgisini toplayabildiğimiz aktivitelerle öğretme amacına yönelik olarak hazırlanmıştır.

2 ay içinde çocuğunuzdaki değişimi fark edeceksiniz ve 1 yılın sonunda da İngilizce konuşmasını görmek sizi çok mutlu edecek. Çocuğunuzun doğal konuşma yeteneğini hızla geliştireceğiz. Çocuğunuz için hazırladığımız programlar sıkılmayacakları, eğlenecekleri ve severek gelecekleri eğitim programlarıdır.

Yeni yapılan bir araştırma, çocukların İngilizce öğrenmeye 7 - 12 yaşları arasında başlamaları ve çalışmalarını konuşma ve dinleme üzerine yoğunlaştırmaları halinde ileride mükemmel ve ana dili seviyesinde İngilizce' ye sahip olacaklarını gösteriyor.

Discover'da İngilizce öğrenmek bir eğlencedir. Çocuklarımız öğretmenleri ile eğlenerek yabancı dil öğrenmenin zevkini yaşayacaklardır. Güz programlarında daha çok hafta sonu sabah ve öğlen gruplarında eğitim alan öğrencilerimiz, bazı haftalarda öğretmenleri ile yemeğe, sinemaya veya tiyatroya giderek dil öğrenmenin zevkini yaşamaktadırlar.

Eğitim programları için buraya tıklayınız
Kurs fiyatları için buraya tıklayınız

Discover Junior English Eğitim programı ile Tüm çocuklar İngilizce'yi eğlenerek öğrenecek!

Discover Junior English' te Çocuklar için İngilizce Programları 4 seviyedir. Her seviye 120 ders saatinden oluşmakta ve öğrencilerimize okuldaki sınavlarına destek amaçlı ücretsiz telafi dersleri verilmektedir. Ayrıca her konu sonunda yapılan ara sınavlar sonucunda öğrencilerimizin gelişimlerini takip ederek, gelişme yavaşlığı gösteren becerileri üzerinde daha çok odaklanarak telafi dersleri de vermekteyiz.

Kurumumuzda hafta içi ve hafta sonu günlerde öğrencilerimize uygun saatlerde düzenlenen İlköğretim programımızda kitapları işlenmektedir.

SEVİYELER DERS SAATİ ALABİLECEĞİ SINAVLAR
Junior English 4 120 saat PET (B1)
Junior English 3 120 saat Flyers - KET ( A2)
Junior English 2 120 saat Movers
Junior English 1 120 saat Starters

Cambridge Sınavları

Hazırlamış olduğumuz eğitimler Cambridge Sınavlarının içeriklerine uygun olarak hazırlanmış, çocuklarınızın geçer not alabilmelerine yönelik, standardı yüksek programlardır.

Genelde kolej öğrencilerinin her sene girdiği ve çok popüler olan bu sınavlar devlet okulunda okuyan öğrenciler içinde önemli bir kıstastır ama yeterince bilgilendirilmediği için henüz fazla yaygın olmamıştır.

Starters, Movers, Flyers Cambridge Young Learners sınavlarıdır.

Young Learners Sınavları, 7 - 12 yaş arası İngilizce öğrenimi gören çocuklara yönelik olarak sınav tekniği öğretme ve seviye tespit amacıyla tasarlanmış geniş kapsamlı sınavlardır.

Starters ilk anahtar düzeydir ve 7 - 11 yas arası çocuklara yönelik tasarlanmıştır. Adayların bir eğitim yılı İngilizce dersi almış olmaları (veya yaklaşık 100 saat) ve 300 civarında İngilizce kelime kullanabilmeleri gerekmektedir.

Movers ikinci anahtar düzeydir ve 8 -12 yas arası çocuklara yönelik tasarlanmıştır. Adayların yaklaşık olarak üç eğitim yılı İngilizce dersi almış olmaları (veya yaklaşık 175 saat) ve 600 civarında İngilizce kelime kullanabilmeleri gerekmektedir.

Flyers üçüncü anahtar düzeydir ve 9 - 12 yasları arası, belirli bir süre İngilizce öğrenimi görmüş öğrencilere yönelik tasarlanmıştır (yaklaşık 250 saat). Bu öğrenciler Council of Europe's Waystage dokümanında belirtilen İngilizce seviyesine ulaşmış olmalıdırlar. Bu sınav, KET ile ayni seviyededir. Adaylar, 1000 civarında İngilizce kelime kullanabilmelidirler.

KET (Key English Test) Geçilmesi gereken en düşük seviyeli sınavdır. Cambridge sınavlarının birinci düzeyidir.Bu Başlangıç seviyesindekiler içindir. Çocuğunuzun temel seviyedeki becerilerini ölçer. Cambridge Main Suite sınavlar grubunun ilk seviyesi olan KET, gençler ve yetişkinler için, İngilizcede basit iletişim becerilerini geliştirme yolunda kat edilecek birinci adımdır.Sınav okuma/ yazma, dinleme ve konuşma olmak üzere toplam üç bölümden oluşur.

PET (Preliminary English Test ) PET sınavı, Cambridge sınavlarının ikinci düzeyidir. Bu seviyede, adayların, kendi ülkelerinde veya yurtdışında ana dili İngilizce olan ya da olmayan kişilerle günlük konuşmalarda dil yeteneklerini kullanabiliyor olmaları gerekmektedir. Sınav okuma/ yazma, dinleme ve konuşma olmak üzere toplam üç bölümden oluşur.

0212 660 50 26

Discover İngilizce & Almanca Kursu TOEFL Test Merkezi  II  Bakırköy 1: Ebuzziya Cad. No: 19 Bakırköy / İstanbul Tel.: 0212 660 50 26 Pbx  II  Bakırköy 2: Zeytinlik Mah. Cumhuriyetçi Sok. No: 10 Kat:1-2
Bakırköy / İstanbul Tel.: 0212 570 18 32 (Pbx)  II  Kadıköy: Halitağa Cad. No: 76 Kadıköy / İstanbul Tel.: 0216 414 78 18 Pbx  II  Site Haritası  II  Kullanım Koşulları  II  www.discoverist.com © 2010 Tüm
hakları saklıdır.  II  Site en iyi 1024x768 piksel çözünürlükte ve Internet Explorer'da çalışır.  II  Animasyonlar için Macromedia Flash Player 'ın gereklidir.  II  Web Danışmanlığı: Webimbenim