Çocuklar İçin İngilizce Dil Okulu Güz Dönemi Kayıtlarımız Başlamıştır. 31 Ocak tarihine kadar indirimli kayıt fırsatı.
Çocuğunuz Kolejde Okuyanlardan Daha İyi İngilizce
Öğrensin İstemez Misiniz?

İngilizce Online Sınavlar

Duyurular

Bu İlkbahar Almanca Konuşun. En uygun ücretlerle İngilizce öğrenme fırsatı Discover'da devam ediyor. Yeni dönem İngilizce programlarımızın kayıtları başlamıştır. İngilizce Kursu Discover demektir.

Tümünü Gör

JUNIOR KIDS GÜZ ve BAHAR PROGRAMLARI

Okulların açılmasıyla birlikte Discover Junior English' te çocuklarınıza yönelik İngilizce Güz ve Bahar programlarımızda başlamaktadır. Çocuklarının 8 aylık eğitim dönemini kapsayan süreç içerisinde bu dönemin en verimli şekilde değerlendirilmesini talep eden velilerimiz de ayrı bir telaş içerisine girmektedirler.

Veliler, özellikle devlet okullarında verilen İngilizce eğitiminin yetersiz, ezbere dayalı, kalabalık sınıflarda öğretmen merkezli, iletişim özelliği arka plana atılmış bir İngilizce eğitimi anlayışından şikâyet etmektedirler. Discover English Junior Center Uzman Kadrosu ve Deneyimli Türk - Yabancı Öğretmenleri ile eğitim programlarını hazırlarken iletişime dayalı etkin materyalleri, drama etkinlikleri, oyunlar ve şarkıları program içerisine entegre ederek, iletişim odaklı, öğrenciyi konuşturmaya teşvik eden, maksimum 14 kişilik modern sınıflarda öğrenci merkezli bir İngilizce eğitimi anlayışı sunmaktadır.

Toplam 4 seviyeden oluşan güz ve bahar programlarımız hafta içi sabah ve öğlen, hafta sonu sabah ve öğlen olmak üzere haftada 4 saat eğitim almaktadırlar. Güz programlarında 1 seviye toplamda 120 ders saatini bahar programları ise toplamda 72 ders saatini içermektedir. Derslerinin yanı sıra bu dönem içerisinde sınavı olan öğrencilerimize sınava yönelik ücretsiz telafi dersleri verilmektedir.

Discover Junior English'te öğrenciler yaşlarına ve seviyelerine uygun kitaplarla, kendi yaşıtlarıyla, bilgisayarlarla donatılmış bilgisayar laboratuarında ve modern sınıflarda İngilizceyi oyunlarla, şarkılarla, şiirlerle, drama etkinlikleri ile kullanarak, yaşayarak edinmektedirler.

Çocuklarınız Güz Döneminde 8 ay sonunda en az kolej seviyesindeki bir öğrencinin seviyesinde İngilizce öğrenmektedir.

GRUPLAR OKUTULAN KİTAPLAR
İlköğretim 1. sınıf İngilizce Kursu Oxford Happy House Kitapları
İlköğretim 2. sınıf İngilizce Kursu Oxford Incredible English Kitapları
İlköğretim 3. sınıf İngilizce Kursu Oxford Incredible English Kitapları
İlköğretim 4. sınıf İngilizce Kursu Oxford Incredible English Kitapları
İlköğretim 5. sınıf İngilizce Kursu Oxford Incredible English Kitapları
İlköğretim 6. sınıf İngilizce Kursu Oxford Solutions Kitapları
İlköğretim 7. sınıf İngilizce Kursu Oxford Solutions Kitapları
İlköğretim 8. sınıf İngilizce Kursu Oxford Solutions Kitapları

Eğitim programları için buraya tıklayınız
Kurs fiyatları için buraya tıklayınız

0212 570 18 32

Discover İngilizce & Almanca Kursu TOEFL Test Merkezi  II  Bakırköy 1: Ebuzziya Cad. No: 19 Bakırköy / İstanbul Tel.: 0212 660 50 26 Pbx  II  Bakırköy 2: Zeytinlik Mah. Cumhuriyetçi Sok. No: 10 Kat:1-2
Bakırköy / İstanbul Tel.: 0212 570 18 32 (Pbx)  II  Kadıköy: Halitağa Cad. No: 76 Kadıköy / İstanbul Tel.: 0216 414 78 18 Pbx  II  Site Haritası  II  Kullanım Koşulları  II  www.discoverist.com © 2010 Tüm
hakları saklıdır.  II  Site en iyi 1024x768 piksel çözünürlükte ve Internet Explorer'da çalışır.  II  Animasyonlar için Macromedia Flash Player 'ın gereklidir.  II  Web Danışmanlığı: Webimbenim