30 Eylül 

İngilizce Online Sınavlar

Duyurular

Bu İlkbahar İngilizce Konuşun. En uygun ücretlerle İngilizce öğrenme fırsatı Discover'da devam ediyor. Yeni dönem İngilizce programlarımızın kayıtları başlamıştır. İngilizce Kursu Discover demektir.

Tümünü Gör

İngilizce-Ekstra Özel Ders

Bazı kişiler grup çalışmasını ve sınıf ortamında arkadaşlarıyla eğitim almayı tercih eder. Bazı kişiler ise kendi ihtiyaçlarına ve isteklerine göre şekillendirilmiş özel bir programda eğitim almayı tercih etmektedirler. Bazen de her iki eğitimin birlikte iyi gideceğini düşünenler olmaktadır.

Ekstra özel der programlarımız kursumuza devam eden ve kurs harici bir zamanda sadece kendisine özel bir ek program olmasını arzu eden öğrencilerimize sunulur. Ekstra özel ders programında öğrencinin ihtiyaçları karşılıklı belirlenir ve bu konulara özel eğitimler verilir. Öğrenciler gerek yaş, gerek zamansızlık nedeniyle sadece sınıf içi eğitimi takip etmekte zorlanıyor olabilirler. Tüm eğitimi özel ders olarak almak daha maliyetli olacağından sadece eksik konularda böyle bir yöntem izlenmesi öğrencinin bütçesini aşmasını engelleyecektir. Haftada 8 saat sınıf içi eğitim alırken 2 saat de ekstradan özel ders almayı tercih edebilirsiniz.

Bu programın sonucunda belli yeteneklerinizin (konuşma) daha hızlı gelişmesini sağlayabilirsiniz.Konuşmalarda daha akıcı olabilir ve tekrara gerek kalmadan daha net anlayabilirsiniz.

Bu program karşılıklı görüşme sonunda, belli bir ücret karşılığında ek bir hizmet olarak sadece kurs öğrencilerimize sunulur.

0212 660 50 26

Discover İngilizce & Almanca Kursu TOEFL Test Merkezi  II  Bakırköy 1: Ebuzziya Cad. No: 19 Bakırköy / İstanbul Tel.: 0212 660 50 26 Pbx  II  Bakırköy 2: Zeytinlik Mah. Cumhuriyetçi Sok. No: 10 Kat:1-2
Bakırköy / İstanbul Tel.: 0212 570 18 32 (Pbx)  II  Kadıköy: Halitağa Cad. No: 76 Kadıköy / İstanbul Tel.: 0216 414 78 18 Pbx  II  Site Haritası  II  Kullanım Koşulları  II  www.discoverist.com © 2010 Tüm
hakları saklıdır.  II  Site en iyi 1024x768 piksel çözünürlükte ve Internet Explorer'da çalışır.  II  Animasyonlar için Macromedia Flash Player 'ın gereklidir.  II  Web Danışmanlığı: Webimbenim