30 Eylül 

İngilizce Online Sınavlar

Duyurular

Bu İlkbahar İngilizce Konuşun. En uygun ücretlerle İngilizce öğrenme fırsatı Discover'da devam ediyor. Yeni dönem İngilizce programlarımızın kayıtları başlamıştır. İngilizce Kursu Discover demektir.

Tümünü Gör

İngilizce-Yüksek Lisans Öğrencilerine Özel Kurs

10 yıl önce yüksek lisans yapan kişilerin etiketlerinde "Yüksek Mimar, Yüksek Mühendis" şeklinde ibareler sıklıkla göze çarpardı. Özel üniversitelerin çoğalması ve sosyo ekonomik gelişmelerin neticesinde öğrencilerin eğitime ayırabildikleri zaman ve bütçe miktarı artmaya başlamıştır. Yüksek lisans yapmayı arzu eden öğrenci sayısında gözle görülür bir artış görülmektedir. Birçok aile çocuğunun akademisyen olmasını ve kariyer sahibi olmasını arzu etmektedir.

Akademik kariyer yapmak isteyen Yüksek Lisans öğrencilerinin en büyük sıkıntısı, hazırlıksız ve eksik oldukları İngilizce Düzey Belirleme sınavlarıdır. Toefl sınavı tüm dünyada 6000'den fazla üniversite ve şirket tarafından kabul gören dünya üzerinde en yaygın kabul gören İngilizce dil yeterlilik sınavıdır. YDS sınavı akademisyenlerin kendi alanlarıyla ilgili konularda girebilecekleri ÖSYM tarafından yılda 2 kez merkezi olarak yapılan İngilizce Düzey belirleme sınavıdır. YDS sınavı yılda 2 kez ÖSYM tarafından Kasım ve Mayıs Aylarında düzenlenir.YDS sınavının bu yıl TOEFL iBT sınavı gibi dilin dört yeteneğini ölçebilmesi amacıyla bilgisayar ortamında yapılacağı ÖSYM başkanı tarafından açıklanmıştır.

Yüksek lisans öğrencileri yoğun tempolarının içinde İngilizceye zaman ayırmakta sıkıntı yaşarlar. İngilizce kurslarımız yoğun insanların zaman sıkıntıları göz önünde bulundurularak hazırlandığından minimum sürede maksimum verim ilkesini hedefler.

Discover olarak yüksek lisans öğrencilerine TOEFL iBT sınavına hazırlanmalarını tavsiye ediyoruz. TOEFL iBT sınavı dilin dört yeteneğini ölçtüğünden Toefl sınavına hazırlanan bir öğrencinin diğer sınavlardan başarılı olma çok yüksektir. Unutulmaması gereken nokta bütün sınavların ortak amacı ne kadar İngilizce bildiğimizi ölçmektir. Toefl sınavına ayda 3 kez girebilirsiniz, İstanbul'da 10'a yakın farklı test merkezinde sınava girebilirsiniz. Toefl sınav sonucunuz iş ve akademik çevrelerinin neredeyse tüm alanlarında tartışmasız kabul edilecektir.

Toefl skoru elinizdeki diplomalar kadar değerli ve geçerli bir sertifika olarak CV'nizde parıldayacaktır.Yüksek İngilizce bilginizle rakiplerinizin bir adım önünde olmak hiç fena olmazdı değil mi?

0212 660 50 26

Discover İngilizce & Almanca Kursu TOEFL Test Merkezi  II  Bakırköy 1: Ebuzziya Cad. No: 19 Bakırköy / İstanbul Tel.: 0212 660 50 26 Pbx  II  Bakırköy 2: Zeytinlik Mah. Cumhuriyetçi Sok. No: 10 Kat:1-2
Bakırköy / İstanbul Tel.: 0212 570 18 32 (Pbx)  II  Kadıköy: Halitağa Cad. No: 76 Kadıköy / İstanbul Tel.: 0216 414 78 18 Pbx  II  Site Haritası  II  Kullanım Koşulları  II  www.discoverist.com © 2010 Tüm
hakları saklıdır.  II  Site en iyi 1024x768 piksel çözünürlükte ve Internet Explorer'da çalışır.  II  Animasyonlar için Macromedia Flash Player 'ın gereklidir.  II  Web Danışmanlığı: Webimbenim