30 Eylül 

İngilizce Online Sınavlar

Duyurular

Bu İlkbahar İngilizce Konuşun. En uygun ücretlerle İngilizce öğrenme fırsatı Discover'da devam ediyor. Yeni dönem İngilizce programlarımızın kayıtları başlamıştır. İngilizce Kursu Discover demektir.

Tümünü Gör

İngilizce-Dinleme Kursu (Listening Course)

Dinleme İngilizce eğitiminde geliştirilmesi en zor bölümlerden biridir. Dinleme yeteneğinin gelişmesi çok fazla zaman ve tecrübe ister. Dinleme gelişimi için kesinleştirilmiş bir metod bulunmamakla beraber farklı teknikler uygulanarak hızlı ve pratik ilerleme süreci yakalanabilir.

Öğrenciler genellikle anlama kaygısıyla dinlemenin bir kısmını kaçırdıklarında tümünü dinlemekten vazgeçerler. Bazı öğrenciler İngilizce bilgilerinin dinleme parçasını anlayamayacak kadar zayıf olduğunu düşünürler.Bazı öğrenciler dinleme esnasında bir kelimenin anlamını bilmedikleri takdirde panik olur ve tüm ilgisini kaybeder.

Dinleme yeteneğini geliştirme kurslarımızda öğrencilerimizin sorun yaşadığı noktalar tespit edilir. Bu sorunları yok etmeye yönelik dinleme alıştırmaları yapıştırılır.Öğrencinin öğrenmesini hızlandıracak doğru materyaller üzerinde yoğunlaşılır.Anlaşılmayan noktaların üzerinde durularak tekrar edilir.Farklı konular ve sesler seçilerek öğrencinin seçici olması engellenir.Öğrencinin anlamakta güçlük yaşadığı konularda bilgi eksikliği var ise giderilir.Sesler ve ses vurguları her dilde kendine özgüdür.Bu farklılıklar hakkında öğrenciye eğitim verilir.Dinleme alıştırmalarını sıklıkla yapmak öğrenciyi her geçen gün daha ileriye götürecektir.

Kursumuzda alınacak dinleme eğitimi sonucunda öğrenci okuduğunu anlayabilecek ve içinden anlam çıkartabilecek düzeye ulaşacaktır.Sorulan soruları tereddüt etmeden cevaplayabilecektir.

0212 660 50 26

Discover İngilizce & Almanca Kursu TOEFL Test Merkezi  II  Bakırköy 1: Ebuzziya Cad. No: 19 Bakırköy / İstanbul Tel.: 0212 660 50 26 Pbx  II  Bakırköy 2: Zeytinlik Mah. Cumhuriyetçi Sok. No: 10 Kat:1-2
Bakırköy / İstanbul Tel.: 0212 570 18 32 (Pbx)  II  Kadıköy: Halitağa Cad. No: 76 Kadıköy / İstanbul Tel.: 0216 414 78 18 Pbx  II  Site Haritası  II  Kullanım Koşulları  II  www.discoverist.com © 2010 Tüm
hakları saklıdır.  II  Site en iyi 1024x768 piksel çözünürlükte ve Internet Explorer'da çalışır.  II  Animasyonlar için Macromedia Flash Player 'ın gereklidir.  II  Web Danışmanlığı: Webimbenim