30 Eylül 

İngilizce Online Sınavlar

Duyurular

Bu İlkbahar İngilizce Konuşun. En uygun ücretlerle İngilizce öğrenme fırsatı Discover'da devam ediyor. Yeni dönem İngilizce programlarımızın kayıtları başlamıştır. İngilizce Kursu Discover demektir.

Tümünü Gör

İngilizce-Gramer Kursu

Gramer eğitimi dilin temel taşlarını oturtmak demektir. Birçok öğretmen gramer öğretirken eski teknikler kullanarak öğrencilerin sıkılmasını ve gramer eğitimlerinin zor olduğunu düşünmelerini sağlarlar. Klasik teknik öğrencilere kuralların ve tekniklerin açıklanmasını ve bunlarla ilgili testler çözülmesini ister. Öğrenci ezberler,öğrenci çalışır kağıt üzerinde nerede olduğunu sınavlarda bilir.Fakat öğrenci bir türlü özgüven kazanamaz ve bildiğinden emin olamaz.

Gramer kurslarımızda öğrencilerin eksik olduğu konular üzerinde yoğun çalışmalar yapılarak iletişim safhasının başlaması amaçlanır.

Gramer eğitimlerimizin amacı öğrencilerin rahat iletişim kurması için gerekli sağlam bir altyapıya sahip olmasıdır.

Öğrencilerin tüm detaylarıyla Gramer konularına hakim olabilmesi ve bu bilgileri günlük iletişim esnasında zorlanmadan kullanabiliyor olması eğitimin amacıdır.

Öğrencilerin anlayamadıkları bölümler üzerinde yoğun çözümlemeler yapılarak eksik kalmaması sağlanır.

Her öğrenci farklı bir vaka olarak ele alınır ve ihtiyacı kadar eğitim verilerek kısa zamanda iletişime geçmesi sağlanır.

Hata ayıklaması ve sürekli tekrarlanan yanlışların doğru bir kalıba oturtulması amaçlanır.

Her Öğrencinin farklı bir öğrenme yöntemi vardır buna uygun metodlar izlenerek gramer kursları yapılır.

Gramer öğrenmenin amacı İngilizce'yi kurallarıyla öğrenmektir. Gramer tek başına yeterli ve anlamlı bir eğitim modeli olamaz.

0212 660 50 26

Discover İngilizce & Almanca Kursu TOEFL Test Merkezi  II  Bakırköy 1: Ebuzziya Cad. No: 19 Bakırköy / İstanbul Tel.: 0212 660 50 26 Pbx  II  Bakırköy 2: Zeytinlik Mah. Cumhuriyetçi Sok. No: 10 Kat:1-2
Bakırköy / İstanbul Tel.: 0212 570 18 32 (Pbx)  II  Kadıköy: Halitağa Cad. No: 76 Kadıköy / İstanbul Tel.: 0216 414 78 18 Pbx  II  Site Haritası  II  Kullanım Koşulları  II  www.discoverist.com © 2010 Tüm
hakları saklıdır.  II  Site en iyi 1024x768 piksel çözünürlükte ve Internet Explorer'da çalışır.  II  Animasyonlar için Macromedia Flash Player 'ın gereklidir.  II  Web Danışmanlığı: Webimbenim