30 Eylül 

İngilizce Online Sınavlar

Duyurular

Bu İlkbahar İngilizce Konuşun. En uygun ücretlerle İngilizce öğrenme fırsatı Discover'da devam ediyor. Yeni dönem İngilizce programlarımızın kayıtları başlamıştır. İngilizce Kursu Discover demektir.

Tümünü Gör

İngilizce Öğrenme Yöntemleri

En İyi Nerede İngilizce Öğrenilir?
İngilizce eğitim verilen bir okulda çocuk yaşta İngilizce eğitimine başlanabilir. İdeal olan okulda İngilizce eğitiminin alınmasıdır.

İngilizce Kurslarında her yaşta İngilizce öğrenilebilir. Türk ve yabancı öğretmenlerin desteği ile kısa sürede hızlı bir gelişim sergilenebilir.Kursa gitme mecburiyetinin olması sizi eğitime bağlar ve belli bir zaman diminde sürekli İngilizce öğrenirsiniz.

Yurtdışında İngiltere, Amerika, Kanada, Malta gibi ülkelerde dil kurslarına gidilebilir. Tavsiyemiz yurtdışına çıkmadan önce muhakkak ön eğitimin alınmış olmasıdır. Türkiye'de İngilizce öğrenin, yurtdışında İngilizcenizi geliştirin. Ders çalışmak için ülke değiştirmeniz gerekmez. Türkiye özel eğitimdeki hizmet kalitesiyle İngiltere'den çok daha iyi durumdadır.

www.geturkiye.com adresinden çevrimiçi olarak öğrenilebilir.

Bireysel olarak kitap ve dergilerden İngilizce öğrenilebilir. Çok zor olacağı için profesyonel destek alınması daha iyi olacaktır.

0212 660 50 26

Discover İngilizce & Almanca Kursu TOEFL Test Merkezi  II  Bakırköy 1: Ebuzziya Cad. No: 19 Bakırköy / İstanbul Tel.: 0212 660 50 26 Pbx  II  Bakırköy 2: Zeytinlik Mah. Cumhuriyetçi Sok. No: 10 Kat:1-2
Bakırköy / İstanbul Tel.: 0212 570 18 32 (Pbx)  II  Kadıköy: Halitağa Cad. No: 76 Kadıköy / İstanbul Tel.: 0216 414 78 18 Pbx  II  Site Haritası  II  Kullanım Koşulları  II  www.discoverist.com © 2010 Tüm
hakları saklıdır.  II  Site en iyi 1024x768 piksel çözünürlükte ve Internet Explorer'da çalışır.  II  Animasyonlar için Macromedia Flash Player 'ın gereklidir.  II  Web Danışmanlığı: Webimbenim