30 Eylül 

İngilizce Online Sınavlar

Duyurular

Bu İlkbahar İngilizce Konuşun. En uygun ücretlerle İngilizce öğrenme fırsatı Discover'da devam ediyor. Yeni dönem İngilizce programlarımızın kayıtları başlamıştır. İngilizce Kursu Discover demektir.

Tümünü Gör

İngilizce Kursu Öğrenci Görüşleri

1) Eğitimin ders saatinden ibaret olmadığı bir kurs Discover. Kursun her yerinde, her an devam eden bir eğitimle yabancı dil yabancı olmaktan çıktı. Teşekkürler Discover


Esra AKDENİZ
Sakarya Üniversitesi
Kamu Yönetimi Bölümü 15.11.2011

2) Öğrenmek kişilerin elinde olduğu gibi öğretmekte kurumlara aittir, bunu da Discover başarıyla üstlenmektedir. Bence başarılı olmanın yolu Discover'dan geçer.


İlyas YEŞİLDAĞ
Marmara Üniversitesi
Turizm Bölümü
15.11.2011

3) Eğer İngilizceyi öğrenmek istiyorsanız, görmeniz ve öğrenmeniz gereken ilk yer Discover English'tir. İngilizceyi öğrenirken, ingilizcenin önemini her gün daha çok kavramanızı sağlayan öğretmenlerle birlikte olacaksınız. Hepinize Başarılar.


Kadir Ali BİRER
Yazar
İngilizce
15.11.2011

4) Öğrenmenin aslında ne kadar zevkli ve kolay olduğunu öğreten insanlarla dolu bir mekan. Emeğin için teşekkürler Discover.


Abdürrahim KAVAK
Aşçı
İngilizce
16.11.2011

5) İçeri girdiğiniz andan itibaren kalitesini hissedebileceğiniz profesyonel bir dil kursu.


Adnan UZUN
TGS- Memur
16.11.2011

6) Discover Education Center İngilizce eğitim merkezinin eski bir öğrencisi olarak şu ana kadar sınıf dersleri, conversation clublar, grup diyaloglarının hepsinden faydalanarak şu anki İngilizce seviyeme gelmemi sağladınız. İyi ki varsınız.


Besim Birhan GÜRIŞIK
TGS- Dispatcher
16.11.2011

7) İngilizce öğrenmek benim ve geleceğim için önemlidir. Ben bunu Discover bünyesi ile öğrenmeyi arkadaş tavsiyesi ile tercih ettim. Kesinlikle doğru bir seçim yaptığımı düşünüyorum. Gerek idaresi ile gerek öğretmen kadrosu ile bu seçimimin doğru olduğunu daha iyi anladım. Thank you Discover Family


Tuğçe BAYIK
Arel Üniversitesi
İşletme Bölümü
24.11.2011

8) Yaklaşık olarak 1 yıldır Discover'da dil eğitimi almaktayım. Rusça eğitimi ile çok kısa sürede istediğim dil seviyesine ulaştım. Sonrasında yarım bıraktığım İngilizce eğitimine devam etmekteyim. Kurumun profesyonel müdürü ve danışmanları sizleri en doğru şekilde yönlendirmekte ve dil eğitimindeki zorlukların aşılmasında kursiyerlere önemli destek olmaktadır- lar. Kurumun titizlikle seçilen eğitim kadroları ve kurum içi samimi bir ortamın olması; tercihimin belirlenmesinde önemli etmenlerdir. Discover'ın dil eğitiminde uzun yıllar, ülkemize katkıları olacağı kanaatindeyim. Emeği geçen herkese teşekkür ederim.


Serkan GEDİK
Genel Müdür
17.11.2011

9) Öğretmenlerinden kantinine kadar tüm Discover ailesine, sundukları samimi ortamdan dolayı teşekkür ederim. Dil sınavına hazırlanmak gerçekten yorucu ve zor bir dönemdir. Böyle bir dönemde ilgisi, özverisi, samimiyeti ve sağlam karakteri ile mükemmel bir öğretmen olan Gülsüm Hanım ile bu sınava hazırlandığım için çok şanslı olduğumu düşünüyorum.


Gizem FİLİZ
THY-Endüstri Mühendisi
22.11.2011

10) Aradığım ama hiçbir yerde bulamadığım akademik düzeydeki eğitimi DISCOVER ENGLISH'e gelerek buldum. Hayatınızda bir şeylerin değişmesini istiyorsanız en kısa zamanda sizleri de beklerim.


Emin DİLBER
Beden Eğitimi Öğretmeni
26.11.2011

11) İngilizce öğrenmek bir disiplin, tekrar ve konuşma ile öğrenilirmiş. Bunu daha önce yapamamıştım. Ta ki Discover English karşıma çıkana kadar. Özverili çalışması, bizi disipline sokması, İngilizceyi gerçekten de her yerde konuşabileceğimize inandırması nedeniyle Discover English'in tüm personeline teşekkür ederim.


Mert EKŞİ
Marmara Üniversitesi
Çalışma Ekonomisi Bölümü
26.11.2011

12) İngilizce için en iyi iletişim yeri olarak düşünüyorum. Eğitim odaklı da olsa burada eğlenceli bir ortamın olduğunu gördüm ve sevdim. Daha iyi ve rahat bir dil öğrenmenin yolu dialog içerisinde olarak iletişimi sağlamlaştırmaktadır. Burada bu imkanı gördüm ve ilerlemeye karar verdim. Tüm emekleriniz için Teşekkürler Discover


Ece DEMİRKAYA
Fatih Üniversitesi
Ekonomi Bölümü26.11.2011

13) Discover English sayesinde az zamanda epey yol katettiğime inanıyorum. Hocalarımdan çok memnun olup temel bilgileri ileride çok daha iyi anlayabilecek ve konuşabilecek durumda olacağıma inanıyorum. Eğlenerek öğreniyor ve çok verim alıyorum.


Senem ODABAŞI
İstanbul Teknik Üniversitesi
Şehircilik Bölümü
17.04.2012

14) Tavsiye üzerine tanıştığım Discover English ailesiyle yaklaşık dört ayı geçirdim. İhtiyacımın profesyonel şekilde belirlenip ciddi bir çözümle eğitim aldığım bu kurumda çağdaş eğitim ilkelerinden ödün vermeyen bir yönetim ve çok değerli öğretmenleriyle çalışmak benim için bir mutluluktu. Modern ve temiz bir ortamda; çeşitli materyallerle ders aldığım Discover English'i tüm çalışanlara ve öğrencilere öneririm.


Bora KASAPOĞLU
Satış Temsilcisi
İngilizce
26.11.2011

15) Yaklaşık 2 senedir İngilizcemi geliştirmek için çabalıyorum. Birkaç kurs denedim ve bir çok materyal kullandım. Sonuç sıfırdı. Yaklaşık üç aydır Discover'a geliyorum. Ve artık İngilizce konuşuyor ve anlayabiliyorum. Teşekkürler Discover.


Fatih CANDAŞ
İş Bankası Çalışanı
27.11.2011

16) İngilizcenin zor öğrenilir bir dil olduğunu düşünüyordum ama Discover English'e geldiğimde bütün kararlarım değişti. Artık İngilizce benim için öğrenilmesi çok kolay bir dil oldu. Burada ingilizceyi eğlenerek, konuşarak öğrendim. Teşekkürler Discover English


Emre VURAL
İstanbulÜniversitesi
İşletme Bölümü
16.04.2012

17) Discover'da eğitim aldığım için mutluyum. İyi bir İngilizce kursu tercih ettiğimi düşünüyorum. Öğretmenleriyle, personeliyle tecrübesini ortaya koyuyor. Daha iyisi diyorsanız Discover English'i tercih etmelisiniz.


Nurullah YILDIRIM
Adalet Bakanlığı Memuru
05.12.2011

18) Buraya başladıktan sonra, İngilizcemin geliştiğini fark etmek çok kolay oldu. Dersi dinlemeseniz bile o derse girmek size bir şeyler katıyor. Her türlü imkanı mevcut olan bu kursa geldiğim için hiç pişman olmadım.


Murat CAN
Bilgi Üniversitesi
Hazırlık Bölümü
10.12.2011

19) Bu kursa başlamadan önce açıkçası İngilizceyi öğrenebileceğimi düşünmüyordum. Çünkü kendime güvenim yoktu fakat buradaki öğretmenlerimiz bana bu işi başarabileceğimi gösterdi. Onların yardımı ile şu an Pre-Intermediate seviyesinde olmama rağmen akıcı bir şekilde İngilizce konuşabiliyorum. Bu kurs sayesinde Toefl kazanabileceğimi düşünüyorum.


Hasan BAKİ
Turizmci
05.12.2011

20) AR-GE departmanı olarak sürekli yenilikler içerisinde bulunduğumuzdan dolayı farklı ülkelerden mühendisler ile çalışmaktayız. Bu da bize İngilizce eğitiminin gerekliliğini bir kez daha öğretti, dil alanındaki yetersizliğimizi gidermek için başvurmuş olduğumuz Discover kurumunu seçme nedenimiz öncelikle güler yüzlü danışmanları ve sıcak bir ortam sunması idi. Bir çok kurum öğrencilere ticari bir öğe gibi bakarken, Discover'da tam tersi bir aile havası içerisinde eğitim sürmektedir. Bu sıcak ortamlar sayesinde ise eğitimler çok daha verimli geçmekte ve çok kısa sürede sonuca ulaşılmaktadır. İnanıyorum bu defa bu ekiple İngilizceyi tam anlamı ile öğreneceğim.


Emre ÖZDEMİR
Makina Mühendisi
10.12.2011

21) Buraya gelmeden önce İngilizceyi öğrenemeyeceğimi düşünüyordum. Ama Discover English'e geldiğimde İngilizce öğrenmenin tahmin ettiğim kadar zor olmadığını gördüm. Hocaların profesyonelliği ve sıcak yaklaşımları, işlerini severek yaptığını göstermektedir. Bu da İngilizceyi öğrenme isteğimde büyük bir etkendir. Çevremdeki herkese İngilizce öğrenmek için Discover English'e gelmelerini tavsiye ediyorum.


Fatih ÖZEN
Bayan Kuaförü
18.11.2011

0212 660 50 26

Discover İngilizce & Almanca Kursu TOEFL Test Merkezi  II  Bakırköy 1: Ebuzziya Cad. No: 19 Bakırköy / İstanbul Tel.: 0212 660 50 26 Pbx  II  Bakırköy 2: Zeytinlik Mah. Cumhuriyetçi Sok. No: 10 Kat:1-2
Bakırköy / İstanbul Tel.: 0212 570 18 32 (Pbx)  II  Kadıköy: Halitağa Cad. No: 76 Kadıköy / İstanbul Tel.: 0216 414 78 18 Pbx  II  Site Haritası  II  Kullanım Koşulları  II  www.discoverist.com © 2010 Tüm
hakları saklıdır.  II  Site en iyi 1024x768 piksel çözünürlükte ve Internet Explorer'da çalışır.  II  Animasyonlar için Macromedia Flash Player 'ın gereklidir.  II  Web Danışmanlığı: Webimbenim