30 Eylül 

İngilizce Online Sınavlar

Duyurular

Bu İlkbahar İngilizce Konuşun. En uygun ücretlerle İngilizce öğrenme fırsatı Discover'da devam ediyor. Yeni dönem İngilizce programlarımızın kayıtları başlamıştır. İngilizce Kursu Discover demektir.

Tümünü Gör

Kısa Süreli Yoğun Kurslar Sömestr Kursları

Yurtdışı Ön Hazırlık Kursu
İngilizce şarkılar söylemek, İngilizce oyunlar oynamak, yabancı arkadaşlar edinmek isteyen her yaşta öğrenciye yönelik kısa süreli yoğunlaştırılmış programlarımıza Yoğunlaştırılmış kurslar diyoruz. Kısa süreli ve yoğun bir şekilde düzenlediğimiz bu kurslarımıza katılan öğrencilerimiz hızlı bir gelişme yaşayacaktır.

Okul derslerinde sıkıntı yaşayan öğrenciler veya yurtdışında yaz okuluna katılacak öğrencilerin Discover İngilizce ve Almanca Kursu eğitimlerine katılması çok faydalı olacaktır. Öğrenciler İngilizce'den korkmadan bizimle tanışırlarsa İngilizce hayatlarının en zevkli eğitimi olacaktır. Öğrencinin ve ailesinin bir daha İngilizce için endişelenmesi gerekmeyecektir.

Derslerimiz öğrencilerin sıkılmadan öğrenmelerini sağlamak için, İngilizce Şarkılar, İngilizce filmler, İngilizce Oyunlar eklenerek keyifli bir formatta öğrencilerimize sunulur.

Öğrenciler genellikle evde kaldıkları kısa tatillerde 15 tatil veya diğer adıyla sömestr tatili süresince ne yapacaklarını bilemezler. Bu süreleri değerlendirmek isteyen aileler çocuklarını Kısa Süreli Yoğun İngilizce Kursuna göndererek başarılarını pekiştirmeyi amaçlar.

Discover İngilizce Kursları öğrencinin okul hayatında İngilizce veya Almanca ile ilgili yaşadığı sıkıntıları çözmeyi amaçlayan, sürekli güncellenen ve kaliteli bir eğitim kadrosu tarafından sunulan kurs programlarıyla başarılı bir eğitim sunmaktadır.

0212 660 50 26

Discover İngilizce & Almanca Kursu TOEFL Test Merkezi  II  Bakırköy 1: Ebuzziya Cad. No: 19 Bakırköy / İstanbul Tel.: 0212 660 50 26 Pbx  II  Bakırköy 2: Zeytinlik Mah. Cumhuriyetçi Sok. No: 10 Kat:1-2
Bakırköy / İstanbul Tel.: 0212 570 18 32 (Pbx)  II  Kadıköy: Halitağa Cad. No: 76 Kadıköy / İstanbul Tel.: 0216 414 78 18 Pbx  II  Site Haritası  II  Kullanım Koşulları  II  www.discoverist.com © 2010 Tüm
hakları saklıdır.  II  Site en iyi 1024x768 piksel çözünürlükte ve Internet Explorer'da çalışır.  II  Animasyonlar için Macromedia Flash Player 'ın gereklidir.  II  Web Danışmanlığı: Webimbenim