30 Eylül 

Rusça Online Sınavlar

Duyurular

Bu İlkbahar Rusça Konuşun. En uygun ücretlerle Rusça öğrenme fırsatı Discover'da devam ediyor. Yeni dönem Rusça programlarımızın kayıtları başlamıştır. Rusça Kursu Discover demektir.
Tümünü Gör

Discover Russian

Yabancı Dil Eğitiminde garanti belgesi veren ilk dil okulu olan Discover, 15 yıllık deneyimi, uzman Türk ve yabancı öğretmenleri ile size kolayca Rusça öğrenme fırsatı sunuyor!

Hafta içi gündüz, hafta içi akşam veya hafta sonu eğitimlerimize katılarak 5 seviyeli Rusça programlarımız sayesinde dünyanın en yaygın dillerinden birine hakim olabilirsiniz.

Rusça eğitimlerimiz 5 seviye ve her seviye 104 ders saatinden oluşmaktadır. İlk 60 saat temel Rusça bilgisi alan öğrenci seviyesi ilerledikçe programın içerisinde mesleki Rusça dersleri de alarak işi için hakim bir Rusça dili becerisine sahip olacaktır.

Rusça Öğrenerek İş Hayatınızda İmkanlarınızı Çoğaltın!

Geniş bir coğrafyada konuşulan Rusça dilinden en çok etkilenen ülkelerden biride Türkiye'dir. Rusya ile ticari ilişkilerin artması ile Rusça diline olan ilgide paralel olarak artmıştır.

- İki ülke arasındaki ticari ilişkilerin gelişmesi,
- İş dünyasında Rusya'ya olan yatırımların artması,
- Ülkemize en çok Turist gönderen ülkenin Rusya olması,
- Rusların tekstil ihtiyaçlarının Türkiye'den karşılaması sonucunda Rusça'ya olan ilgi ve buna paralel olarak Rusça öğrenmek isteyen iş adamları ve Rusça bilen eleman ihtiyacı artmıştır.

Rusça Öğrenerek;

- Daha kolay iş bulabilir,
- Rusya ile iş ilişkilerinizi geliştirebilir,
- Rusya'da eğitim alabilir ve hiçbir aracıya ihtiyaç duymadan Rusça iletişim kurabilirsiniz.

0212 660 50 26

Discover İngilizce & Almanca Kursu TOEFL Test Merkezi  II  Bakırköy 1: Ebuzziya Cad. No: 19 Bakırköy / İstanbul Tel.: 0212 660 50 26 Pbx  II  Bakırköy 2: Zeytinlik Mah. Cumhuriyetçi Sok. No: 10 Kat:1-2
Bakırköy / İstanbul Tel.: 0212 570 18 32 (Pbx)  II  Kadıköy: Halitağa Cad. No: 76 Kadıköy / İstanbul Tel.: 0216 414 78 18 Pbx  II  Site Haritası  II  Kullanım Koşulları  II  www.discoverist.com © 2010 Tüm
hakları saklıdır.  II  Site en iyi 1024x768 piksel çözünürlükte ve Internet Explorer'da çalışır.  II  Animasyonlar için Macromedia Flash Player 'ın gereklidir.  II  Web Danışmanlığı: Webimbenim