31 Ağustos
Tarihine Kadar İndirimli Kayıt
Fırsatlarından Yararlanın

Eğitim Alanları

Discover Kurumsal TOEFL Eğitimleri
Discover Bireysel TOEFL Eğitimleri

Örnek TOEFL Soruları

Duyurular

Sınavda başarılı olmak istiyorsanız en doğrusu Discover TOEFL kursları. Hızlı ve etkili.


6-14 kişi arasında değişen özel sınıflar. 144 saat eğitim. Haftada 20 saatlik çok yoğun eğitim. Hafta içi hergün 10:00 ile 14:00 saatleri arası. TOEFL Sınavında başarılı olmak için ideal bir çözüm.


Yeni dönem TOEFL Hazırlık programlarımızın kayıtları başlamıştır.
Tümünü Gör

İlgili Bağlantılar

Listele

Discover TOEFL iBT Hazırlık Kursu

Toefl Kursu'nda Yapacaklarımız
Discover Education Group Toefl iBT Hazırlık kursları, TOEFL sınavı için gerekli yeteneklerinizin gelişmesini, başarılı bir şekilde soruları cevaplayabilmenizi ve görevleri eksiksiz yerine getirmenizi amaçlar.

Kurs süresince TOEFL sınavına aşinalık sağlayacaksınız ve TOEFL test stratejileri hakkında tecrübe sahibi olacaksınız.

Yüksek skor almanızı sağlayacak çalışmalarla TOEFL sınavına karşı endişeleriniz ortadan kalkacaktır.

Kurs süresince TOEFL iBT sınavlarının da yapıldığı bilgisayar laboratuarlarında TOEFL sınavının benzeri ekranlarda çalışmalar yapabileceksiniz. Sınıflarda listening yapmak istediğinizde her türlü donanım mevcuttur.

Toefl iBT Speaking aktivitelerimiz sayesinde kurs sonunda sadece yüksek skor almakla kalmayacak aynı zamanda İngilizceyi de iyi derecede konuşabilecek düzeye geleceksiniz.

Writing yazdınız fakat nerede hata yaptığınız bilemiyorsunuz, öğretmeninize e-mail atabilirsiniz veya ders dışındaki bir zamanda bizden de destek alabilirsiniz.

Okuma bölümü en çok zaman alan bölümlerden biri olmasına rağmen, doğru çalışma stratejileri ve kütüphanemizde ki kaynak materyallerin yardımıyla, kurs sonunda Reading bölümünden yüksek bir skor almanız hiç zor olmayacak.

0212 660 50 26

Discover İngilizce & Almanca Kursu TOEFL Test Merkezi  II  Bakırköy 1: Ebuzziya Cad. No: 19 Bakırköy / İstanbul Tel.: 0212 660 50 26 Pbx  II  Bakırköy 2: Zeytinlik Mah. Cumhuriyetçi Sok. No: 10 Kat:1-2
Bakırköy / İstanbul Tel.: 0212 570 18 32 (Pbx)  II  Kadıköy: Halitağa Cad. No: 76 Kadıköy / İstanbul Tel.: 0216 414 78 18 Pbx  II  Site Haritası  II  Kullanım Koşulları  II  www.discoverist.com © 2010 Tüm
hakları saklıdır.  II  Site en iyi 1024x768 piksel çözünürlükte ve Internet Explorer'da çalışır.  II  Animasyonlar için Macromedia Flash Player 'ın gereklidir.  II  Web Danışmanlığı: Webimbenim