Eğitim Alanları

Discover Kurumsal TOEFL Eğitimleri
Discover Bireysel TOEFL Eğitimleri

Örnek TOEFL Soruları

Duyurular

Sınavda başarılı olmak istiyorsanız en doğrusu Discover TOEFL kursları. Hızlı ve etkili.


6-14 kişi arasında değişen özel sınıflar. 120 saat eğitim. Haftada 20 saatlik çok yoğun eğitim. Hafta içi hergün 10:00 ile 14:00 saatleri arası. TOEFL Sınavında başarılı olmak için ideal bir çözüm.


Yeni dönem TOEFL Hazırlık programlarımızın kayıtları başlamıştır.
Tümünü Gör

İlgili Bağlantılar

Listele

En İyi TOEFL Kursu Kitapları

TOEFL materyalleri birçok yayınevi tarafından üretilmektedir. TOEFL kitabı alırken dikkat etmeniz gereken en önemli husus hangi TOEFL sınavına hazırlanacağınızdır. TOEFL iBT kitapları ile TOEFL PBT ve CBT kitapları içerik ve format olarak birbirinden farklı kitaplardır. TOEFL iBT sınavı devreye girdikten sonra yayınevleri eski sınav formatları için yeni kitaplar yayınlamayı durdurdu. Her yayınevi kendi tecrübesine göre farklı kitaplar hazırlamaktadır.

TOEFL kitapları bireysel çalışmalar ve sınıf içi çalışmalar için farklı değerlendirilmelidir. Kitaplar tek başına yeterli değildir yanında ekstra çalışma materyallerinin bulunması gerekir. TOEFL kitapları genelde listening CD'leri ve deneme sınavları içeren CDROMlar ile birlikte satılır. TOEFL Kitapları alacağınız zaman seviyenize en uygun olanları belirlemelisiniz.

Toefl kitapları birçok kitapevinde bulunmaktadır.Online kitap almayı seviyorsanız  Amazon.com  TOEFL kitapları için çok iyi bir seçenek olabilir.

En popüler TOEFL Kursu kitapları aşağıdakilerdir. Kitapların linklerine tıklayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.Discover English olarak TOEFL öğrencilerimize aşağıdaki kitapları tavsiye ediyoruz.


Cambridge TOEFL iBT
Sitesine Git

Longman TOEFL iBT
Sitesine Git

Barron's TOEFL iBT
Sitesine Git

Kaplan TOEFL iBT
Sitesine Git

400 Must Have Words For the TOEFL Test
Sitesine Git

ETS Official Guide
Sitesine Git

0212 660 50 26

Discover İngilizce & Almanca Kursu TOEFL Test Merkezi  II  Bakırköy 1: Ebuzziya Cad. No: 19 Bakırköy / İstanbul Tel.: 0212 660 50 26 Pbx  II  Bakırköy 2: Zeytinlik Mah. Cumhuriyetçi Sok. No: 10 Kat:1-2
Bakırköy / İstanbul Tel.: 0212 570 18 32 (Pbx)  II  Kadıköy: Halitağa Cad. No: 76 Kadıköy / İstanbul Tel.: 0216 414 78 18 Pbx  II  Site Haritası  II  Kullanım Koşulları  II  www.discoverist.com © 2010 Tüm
hakları saklıdır.  II  Site en iyi 1024x768 piksel çözünürlükte ve Internet Explorer'da çalışır.  II  Animasyonlar için Macromedia Flash Player 'ın gereklidir.  II  Web Danışmanlığı: Webimbenim