30 Eylül
Tarihine Kadar İndirimli Kayıt
Fırsatlarından Yararlanın

Eğitim Alanları

Discover Kurumsal TOEFL Eğitimleri
Discover Bireysel TOEFL Eğitimleri

Örnek TOEFL Soruları

Duyurular

Sınavda başarılı olmak istiyorsanız en doğrusu Discover TOEFL kursları. Hızlı ve etkili.


6-14 kişi arasında değişen özel sınıflar. 120 saat eğitim. Haftada 20 saatlik çok yoğun eğitim. Hafta içi hergün 10:00 ile 14:00 saatleri arası. TOEFL Sınavında başarılı olmak için ideal bir çözüm.


Yeni dönem TOEFL Hazırlık programlarımızın kayıtları başlamıştır.
Tümünü Gör

İlgili Bağlantılar

Listele

TOEFL Sınavına Nasıl Başvuru Yapılır?

TOEFL sınavına girişler ETS tarafından internet üzerinden satılmaktadır. Başvuru yapmak 2 aşamalı işlemle mümkündür. TOEFL sınavına başvurmak için öncelikle www.toefl.org sitesinde üyelik işlemlerini yapmalısınız. Üye olmadığınız takdirde TOEFL sınavına başvuru yapamazsınız.

Üyelik işlemini tamamladıktan sonra(TOEFL Test Merkezi bölümümüzde nasıl üye olabileceğinizi anlatan detaylı bilgi mevcuttur.) Kullanıcı adınız ve şifrenizi kullanarak Toefl sınavına başvuru işlemlerinizi halledebilirsiniz. TOEFL başvurusu İngilizce bir sayfa üzerinden yapılmaktadır. İngilizce bilgi düzeyi yüksek birisiyle işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Başvuru esnasında şifre kuralları katı olduğundan muhakkak yönergeleri takip edin. Başvurunuz esnasında size verilen kullanıcı adı parolayı çok iyi muhafaza etmelisiniz. Sınav sonuçlarını aynı kullanıcı adı ve şifre ile öğreneceksiniz. Başvuru esnasında sizden istenen bilgilerin hepsini doğru yazmalısınız. Herhangi bir teknik aksaklık olduğu takdirde ETS sizinle iletişime geçmek zorunda kalabilir.

TOEFL sınavına başvuru yapacağınız zaman kredi kartı veya telefonla ödeme yapabileceğinizi unutmayın. Bu yıl içinde yapılacak TOEFL sınavlarının tarihlerini güncel olarak sitemizden takip edebilirsiniz.

TOEFL iBT Sınavı'na Kayıt İşlemleri ve Aşamalar İle İlgili Geniş Açıklama İçin Buraya Tıklayınız

0212 660 50 26

Discover İngilizce & Almanca Kursu TOEFL Test Merkezi  II  Bakırköy 1: Ebuzziya Cad. No: 19 Bakırköy / İstanbul Tel.: 0212 660 50 26 Pbx  II  Bakırköy 2: Zeytinlik Mah. Cumhuriyetçi Sok. No: 10 Kat:1-2
Bakırköy / İstanbul Tel.: 0212 570 18 32 (Pbx)  II  Kadıköy: Halitağa Cad. No: 76 Kadıköy / İstanbul Tel.: 0216 414 78 18 Pbx  II  Site Haritası  II  Kullanım Koşulları  II  www.discoverist.com © 2010 Tüm
hakları saklıdır.  II  Site en iyi 1024x768 piksel çözünürlükte ve Internet Explorer'da çalışır.  II  Animasyonlar için Macromedia Flash Player 'ın gereklidir.  II  Web Danışmanlığı: Webimbenim