30 Eylül
Tarihine Kadar İndirimli Kayıt
Fırsatlarından Yararlanın

Eğitim Alanları

Discover Kurumsal TOEFL Eğitimleri
Discover Bireysel TOEFL Eğitimleri

Örnek TOEFL Soruları

Duyurular

Sınavda başarılı olmak istiyorsanız en doğrusu Discover TOEFL kursları. Hızlı ve etkili.


6-14 kişi arasında değişen özel sınıflar. 120 saat eğitim. Haftada 20 saatlik çok yoğun eğitim. Hafta içi hergün 10:00 ile 14:00 saatleri arası. TOEFL Sınavında başarılı olmak için ideal bir çözüm.


Yeni dönem TOEFL Hazırlık programlarımızın kayıtları başlamıştır.
Tümünü Gör

İlgili Bağlantılar

Listele

Discover Education Group Toefl iBT Kursu ve Stratejileri

- Discover Education Group TOEFL kursları, öğrencilerin yeni TOEFL ibt sınav sisteminde başarılı olabilmelerini sağlamayı amaçlamaktadır.
- Birçok kurum ve üniversite tarafından talep edilen Toefl ibt skorunu elde etmek için iyi bir ön hazırlık aşaması gerekmektedir.
- Kursumuz süresince yabancı dil bilgi düzeyinizin akademik düzeye erişmesi için gerekli çalışmalar yapılmaktadır.
- Uzman kadromuz tarafından gelişiminiz sürekli takip edilmektedir.
- Kurs süresince ,Toefl sınavında soru sorulan 4 farklı bölümle ilgili ayrı çalışmalar yapılmaktadır.
- Öğrencilerimize Kelime bilgisi, gramer bilgisi, okuma teknikleri, dinleme teknikleri, yazma teknikleri ve konuşma teknikleri konularında akademik boyutta eğitim verilmektedir.
- Toefl kurslarımız 5 bölüm olarak ele alınmaktadır.

1. BUILDING SKILLS 24 SAAT
2. READING SKILLS 30 SAAT
3. LISTENING SKILLS 30 SAAT
4. WRITING SKILLS 30 SAAT
5. SPEAKING SKILLS 30 SAAT

Toplam 120 saat
 Her bölüm ihtiyacınız olan bilgi düzeyinize erişmeniz amacıyla testler, konu anlatımları, alıştırmalar ve aktivitelerle zenginleştirilmiştir.
 TOEFL sınavında sıklıkla kullanılan kelimeleri öğreneceksiniz.
 TOEFL sınavında writing bölümünde yaptığınız hatalarınızı görecek ve tekrar aynı hataları yapmadığınız için daha yüksek skorlar alacaksınız.
 Listening bölümünde dinlediklerinizin çoğunu anlayamıyorken TOEFL kursu bittiğinde kendinizi CNN,BBC gibi kanalları izlerken ve anlarken bulacaksınız.
 Reading bölümünde gelişiminizin temel altyapısını kelime ve gramer dersleri oluşturacaktır. Okuduğunuz paragraflardan kelimenin anlamını çıkarma ve farklı bir şekilde yorumlama yeteneğiniz artacaktır. Özet çıkarma ve parçanın anlamını kavrama konusunda yetenekleriniz gelişecektir.
 Speaking bölümünde telaffuzunuz ve sesi doğru kullanımınız öğretilir. Kendinizi doğru ifade edebilmeniz ve verilen görevi yerine getirebilmeniz amacıyla yabancı öğretmenle çalışmalar yapılarak konuşma konusunda gelişiminiz amaçlanır.Okuduğunuz bir konu hakkında yorum yapabilmeniz gerekli stratejiler öğretilir.

0212 660 50 26

Discover İngilizce & Almanca Kursu TOEFL Test Merkezi  II  Bakırköy 1: Ebuzziya Cad. No: 19 Bakırköy / İstanbul Tel.: 0212 660 50 26 Pbx  II  Bakırköy 2: Zeytinlik Mah. Cumhuriyetçi Sok. No: 10 Kat:1-2
Bakırköy / İstanbul Tel.: 0212 570 18 32 (Pbx)  II  Kadıköy: Halitağa Cad. No: 76 Kadıköy / İstanbul Tel.: 0216 414 78 18 Pbx  II  Site Haritası  II  Kullanım Koşulları  II  www.discoverist.com © 2010 Tüm
hakları saklıdır.  II  Site en iyi 1024x768 piksel çözünürlükte ve Internet Explorer'da çalışır.  II  Animasyonlar için Macromedia Flash Player 'ın gereklidir.  II  Web Danışmanlığı: Webimbenim