Eğitim Alanları

Discover Kurumsal TOEFL Eğitimleri
Discover Bireysel TOEFL Eğitimleri

Örnek TOEFL Soruları

Duyurular

Sınavda başarılı olmak istiyorsanız en doğrusu Discover TOEFL kursları. Hızlı ve etkili.


6-14 kişi arasında değişen özel sınıflar. 120 saat eğitim. Haftada 20 saatlik çok yoğun eğitim. Hafta içi hergün 10:00 ile 14:00 saatleri arası. TOEFL Sınavında başarılı olmak için ideal bir çözüm.


Yeni dönem TOEFL Hazırlık programlarımızın kayıtları başlamıştır.
Tümünü Gör

İlgili Bağlantılar

Listele

TOEFL Eğitim Merkezi ve Sınav Kuralları

DISCOVER EDUCATION CENTER, ETS tarafından yetkilendirilmiş TOEFL iBT Eğitim Merkezidir. Sınav öncesinde ve sonrasında tüm yazışmalarda tek yetkili ve sorumlu ETS'dir.

DISCOVER EDUCATION CENTER'in sınavın içeriği ve sonuçları ile ilgili hiçbir yetki ve sorumluluğu bulunmamaktadır. Eğitim merkezi yetkilisi her hangi bir tarih değişikliği yapamaz.

Oda sıcaklığını önceden bilemeyeceğiniz için rahat esnek kıyafetler seçmelisiniz.

Eğitim merkezinde gizlilik sözleşmesine imaza atmak zorundasınız. İmzalamadığınız takidirde sınava kabul edilemezsiniz ve ücretiniz geri iade edilmez.

Sınav saatinden en az 30 dakika önce merkezimizde olmanız gerekmektedir. Sınava 30 dakikadan daha geç gelen öğrenciler sınava girme haklarını kaybederler. Ailenizden birilerinin veya arkadaşlarınızın Eğitim merkezinde beklememesi gerekir.

Eğitim Merkezinde fotoğrafınız çekilecektir ve skor belgenize eklenecektir. Sınav esnasında ETS tarafından kabul edilen resmi bir kimlik ibra edebilmelisiniz. Nüfus cüzdanı ETS tarafından kabul edilmemektedir. Geçerli kimlikler şunlardır:

- Sürücü Belgesi
- Pasaport
- Onaylı Öğrenci Belgesi (Aday tarafından da imzalandığı takdirde)
- Noter Tasdikli Nüfus Sureti (Aday tarafından da imzalandığı takdirde)

Sınava katılmış olmanız kimliğinizin doğru olduğunu ve skorunuzun açıklanacağı anlamına gelmez. Kimlikler sınav süresince gözlemcilerde kalacaktır. Sınav esnasında cep telefonu ve benzeri tüm elektronik aletler kapatılmalı ve test merkezinin sağladığı dolaplara kilitlenmelidir.

Katılımcılar Okuma ve Dinleme bölümlerinden sonra 10 dakika zorunlu ara vermek zorundadırlar.

Sınav esnasında bir sorununuz olursa el kaldırıp yardım isteyebilirsiniz.

Katılımcılar sınav boyunca istedikleri takdirde ihtiyaç molası verebilirler ama bu esnada sınav süresi durdurulmaz.

Katılımcıların sınav esnasında kullanacakları kalem ve kağıtlar test merkezi tarafından verilir. Sınavda kullanılan tüm malzemeler, sınav sonunda gözlemcilere teslim edilir. Test materyalleri kayıt altındadır test merkezinden çıkarmayınız. Müsvette kağıtlar sınav sonunda Test Merkezi tarafından toplanır.

Katılımcılar molalarda test merkezi dışına çıkamazlar, herhangi bir sözlük ve kitaptan yararlanamazlar.

Eğitim Merkezi kurallarına ve sınav yöneticilerinin uyarılarına uymayan katılımcılar sınav yöneticileri tarafından kendilerine haber verilmeksizin ETS'ye bildirilir.

0212 660 50 26

Discover İngilizce & Almanca Kursu TOEFL Test Merkezi  II  Bakırköy 1: Ebuzziya Cad. No: 19 Bakırköy / İstanbul Tel.: 0212 660 50 26 Pbx  II  Bakırköy 2: Zeytinlik Mah. Cumhuriyetçi Sok. No: 10 Kat:1-2
Bakırköy / İstanbul Tel.: 0212 570 18 32 (Pbx)  II  Kadıköy: Halitağa Cad. No: 76 Kadıköy / İstanbul Tel.: 0216 414 78 18 Pbx  II  Site Haritası  II  Kullanım Koşulları  II  www.discoverist.com © 2010 Tüm
hakları saklıdır.  II  Site en iyi 1024x768 piksel çözünürlükte ve Internet Explorer'da çalışır.  II  Animasyonlar için Macromedia Flash Player 'ın gereklidir.  II  Web Danışmanlığı: Webimbenim