Eğitim Alanları

Discover Kurumsal TOEFL Eğitimleri
Discover Bireysel TOEFL Eğitimleri

Örnek TOEFL Soruları

Duyurular

Sınavda başarılı olmak istiyorsanız en doğrusu Discover TOEFL kursları. Hızlı ve etkili.


6-14 kişi arasında değişen özel sınıflar. 120 saat eğitim. Haftada 20 saatlik çok yoğun eğitim. Hafta içi hergün 10:00 ile 14:00 saatleri arası. TOEFL Sınavında başarılı olmak için ideal bir çözüm.


Yeni dönem TOEFL Hazırlık programlarımızın kayıtları başlamıştır.
Tümünü Gör

TOEFL Sınavı'na Nasıl Hazırlanalım?

TOEFL iBT için çalışacak öğrencilerin her şeyden önce en az Upper-Intermediate (Orta Sonrası) düzeyde genel İngilizce yetkinlikleri olmalıdır. Dinleme bölümünde ağırlıklı olarak Amerikan İngilizcesi işitileceğinden, adayların en az birkaç farklı TOEFL hazırlık kitabının dinleme materyallerini çok iyi çalışmaları gerekmektedir. Ayrıca yapılacak genel dinleme çalışmalarında Amerikan dizileri ya da İngilizce belgesellerden yararlanılabilir.

Okuma bölümüne hazırlık için akademik düzeyde kelime bilgisi çalışılmalı ve akademik metinler okunmalıdır. Yazma çalışması mutlaka bir öğretmen gözetiminde yapılmalı ve alınan geri bildirimler doğrultusunda sınav gününe kadar olabildiğince çok makale yazılmalıdır. Konuşma çalışması için Amerikalı bir öğretmenden yardım alınmalı ve olası konuşma konuları için zihinsel hazırlık ve pratik yapılmalıdır.

Bütün bu çalışmalar için uzmanlarca hazırlanmış sıkı bir müfredat programı en akıllıca çözümdür. Gözüken odur ki, TOEFL iBT artık öğrencilerin kendi başlarına çalışabilecekleri tek bölüm olarak yalnızca Okuma bölümünü barındırmaktadır. Bu nedenle adayların kesinlikle profesyonel yardım almaları gerekmektedir. Ne var ki bu yardım genel İngilizce kursları veya öğretmenleri ile değil, TOEFL iBT konusunda uzmanlaşmış ve müfredat programı geliştirmiş bir kadro yardımıyla olmalıdr.

Discover Eğitim Merkezi TOEFL için kurulduğu günden beri özel bir birimle çalışmaktadır. Bu birim akademisyenlerden oluşmaktadır ve TOEFL konusunda yayınlanmış tüm materyallere sahiptir. Discover Eğitim Merkezi, TOEFL iBT'deki tüm yenilikleri takip etmektedir ve yeni sınav sistemi ile ilgili her türlü eğitim ve danışmanlık hizmetini vermektedir. Eğitimlerimizde Cambridge iBT, Longman iBT, Barrons, Kaplan, ETS TOEFL, Northstar Toefl İBT kitaplarını Toefl kurslarında işlemektedir. Ücretsiz olarak faydalanabileceğiniz Toefl iBT Listening, Reading, Writting, Speaking materyalleri eksiksiz olarak kütüphanemizde mevcuttur.

Toefl iBT Speaking,Toefl iBT Listening,Toefl iBT Reading,Toefl iBT Writing bölümlerine yönelik detaylı kurs bilgilerini TOEFL Test Merkezi olan kursumuzdan alabilirsiniz.

İstanbul Teknik Üniversitesi Suny öğrencilerine özel TOEFL PBT ve TOEFL iBT kursları düzenlenmektedir.Kültür Üniversitesi öğrencileri hazırlık sınıfını geçmek için Discover'ın size özel hazırladığı TOEFL kurslarına katılın.Boğaziçi Üniversitesi hazırlık öğrencileri TOEFL iBT kurslarımıza yoğun ilgi gösteriyor.Yaz okuluna kalmadan Hazırlık'ı geçme kurslarımıza katılın. Koç Üniversitesi öğrencileri TOEFL PBT kurslarımız sayesinde rahatlıkla bölüme başlayacaksınız.Tüm özel üniversite öğrencileri hazırlık sınıfını geçmek için TOEFL kurslarımıza katılabilir.

0212 660 50 26

İlgili Bağlantılar

Listele
Discover İngilizce & Almanca Kursu TOEFL Test Merkezi  II  Bakırköy 1: Ebuzziya Cad. No: 19 Bakırköy / İstanbul Tel.: 0212 660 50 26 Pbx  II  Bakırköy 2: Zeytinlik Mah. Cumhuriyetçi Sok. No: 10 Kat:1-2
Bakırköy / İstanbul Tel.: 0212 570 18 32 (Pbx)  II  Kadıköy: Halitağa Cad. No: 76 Kadıköy / İstanbul Tel.: 0216 414 78 18 Pbx  II  Site Haritası  II  Kullanım Koşulları  II  www.discoverist.com © 2010 Tüm
hakları saklıdır.  II  Site en iyi 1024x768 piksel çözünürlükte ve Internet Explorer'da çalışır.  II  Animasyonlar için Macromedia Flash Player 'ın gereklidir.  II  Web Danışmanlığı: Webimbenim